LEGOCONS SRL
CUI 18338684 · J2006000078197
LEGOCONS SRL are CUI 18338684, nr. de înregistrare J2006000078197, înmatriculată pe 31.01.2006. Sediul social e în Municipiul Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 26.996 lei, profit net 2.279 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 27 mii lei · mediana 105 mii lei | 26% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 7 mii lei | 34% din mediană |
| Marjă netă | 8.4% · mediana 10.2% | 82% din mediană |
Comparat cu 19.634 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 26.996 | 20.851 | 20.025 | 21.293 | 16.771 | 10.943 | 10.640 | 8.599 | 5.909 | 8.206 | 7.162 | 14.342 | 7.786 | 9.633 | 5.958 |
| Venituri totale | 26.996 | 20.851 | 20.025 | 21.293 | 16.771 | 10.943 | 15.640 | 13.599 | 10.909 | 21.206 | 20.162 | 14.942 | 135.055 | 9.633 | 5.958 |
| Cheltuieli totale | 24.294 | 20.443 | 19.717 | 15.010 | 14.444 | 13.608 | 12.979 | 13.160 | 10.501 | 20.160 | 19.389 | 14.386 | 11.162 | 14.933 | 32.131 |
| Profit / pierdere brută | 2.702 | 408 | 308 | 6.283 | 2.327 | -2.665 | 2.661 | 439 | 408 | 1.046 | 773 | 556 | 123.893 | -5.300 | -26.173 |
| Profit / pierdere netă | 2.279 | 350 | 266 | 5.711 | 1.823 | -2.993 | 2.191 | 53 | 81 | 410 | 168 | 108 | 119.909 | -5.300 | -26.173 |
| Active imobilizate | — | — | — | 6.126 | 12.252 | 18.377 | 24.503 | 30.629 | 36.755 | 42.881 | 49.006 | 55.132 | 61.258 | 58.989 | 58.989 |
| Active circulante | 3.034 | 9.354 | 8.606 | 8.068 | 11.374 | 3.129 | 4.930 | 2.268 | 2.143 | 2.433 | 895 | 2.927 | 4 | 1.641 | 303 |
| Creanțe | 601 | 174 | — | — | — | — | — | — | 276 | — | — | — | — | — | 298 |
| Casa și conturi la bănci | 2.433 | 9.180 | 8.606 | 8.068 | 11.374 | 3.129 | 4.930 | 2.268 | 1.867 | 2.433 | 895 | 2.927 | 4 | 1.641 | 5 |
| Datorii | 487 | 1.186 | 788 | 6.643 | 21.786 | 21.489 | 26.423 | 32.078 | 38.131 | 44.628 | 49.625 | 57.950 | 61.262 | 180.686 | 174.048 |
| Capitaluri proprii | 2.547 | 8.168 | 7.818 | 7.551 | 1.840 | 17 | 3.010 | 819 | 767 | 686 | 276 | 109 | 0 | -120.056 | -114.756 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.01.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LEGOCONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000078197 |
| EUID | ROONRC.J2006000078197 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-01-31 |
| Sediu social | Str. RAKOCZI FERENC, 9, Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. RAKOCZI FERENC, NR.9, AP.9 |
| Telefon | 0730190100 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EDU IT SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| NORENDI-TEAM SRL | aceeași clădire |
| STOPGSM S.R.L. | aceeași clădire |
| AKOMBAKOM INVESTITII IMOBILIARE SRL | 23 m |
| GOLDEN GATE ONE IFN S.R.L. | 23 m |
| UNICREDIT BANK S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA ODORHEIU SECUIESC | 23 m |
| G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL | 46 m |
| MEZEI SRL | 46 m |
| AUTO-MOTOVERSUM SRL | 58 m |
| FOCUS CONSULTING SRL | 58 m |
| LUNAMERA SRL | 58 m |
| MARTINVILLE SRL | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Harghita
| 512698 | MINI MANO SRL |
| 5558459 | EGIL SRL |
| 6536696 | WESTBRIDGE EDUCATION SRL |
| 6587487 | MELFA IMPEX SRL |
| 7029667 | ACONTO SRL |
| 8916993 | KINGRIDBAR SRL |
| 15080890 | ESSENTIAL SRL |
| 16197554 | BARAKACENTER SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08