RUS CONT S.R.L.
CUI 18364217 · J31/94/2006
RUS CONT S.R.L. are CUI 18364217, nr. de înregistrare J31/94/2006, înmatriculată pe 09.02.2006. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 71.800 lei, profit net 383 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 72 mii lei · mediana 172 mii lei | 42% din mediană |
| Profit net | 383 lei · mediana 31 mii lei | 1% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 23.7% | 2% din mediană |
| Cifră pe salariat | 72 mii lei · mediana 176 mii lei | 41% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 71.800 | 48.250 | 47.100 | 39.850 | 36.050 | 39.150 | 42.600 | 40.200 | 37.750 | 35.400 | 38.375 | 34.700 | 27.650 | 17.700 | 20.150 |
| Venituri totale | 71.800 | 48.250 | 47.100 | 39.850 | 36.050 | 39.150 | 42.600 | 40.200 | 37.750 | 35.400 | 38.375 | 34.700 | 27.650 | 17.700 | 20.150 |
| Cheltuieli totale | 70.713 | 47.082 | 46.491 | 36.350 | 35.546 | 38.197 | 41.402 | 37.934 | 36.327 | 34.005 | 35.637 | 28.680 | 15.598 | 17.499 | 17.205 |
| Profit / pierdere brută | 1.087 | 1.168 | 609 | 3.500 | 504 | 953 | 1.198 | 2.266 | 1.423 | 1.395 | 2.738 | 6.020 | 12.052 | 201 | 2.945 |
| Profit / pierdere netă | 383 | 694 | 147 | 3.108 | 149 | 591 | 771 | 1.883 | 1.044 | 687 | 1.586 | 4.978 | 11.222 | -331 | 2.340 |
| Active circulante | 7.073 | 12.506 | 4.829 | 6.122 | 5.200 | 3.150 | 5.027 | 4.143 | 2.950 | 2.600 | 27.804 | 25.966 | 20.562 | 9.486 | 9.843 |
| Creanțe | 6.100 | 5.400 | 4.300 | 5.111 | 5.200 | 3.150 | 4.100 | 3.300 | 2.950 | 2.600 | 2.900 | 3.000 | 8.900 | 7.500 | 8.000 |
| Casa și conturi la bănci | 973 | 7.106 | 529 | 1.011 | — | — | 927 | 843 | — | — | 24.904 | 22.966 | 11.662 | 1.986 | 1.843 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 458 | — | — | 2.617 | — | — | 575 | 3.425 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 6.450 | 11.572 | 4.900 | 2.774 | 4.811 | 4.936 | 4.016 | 2.020 | 2.281 | 5.138 | 920 | 669 | 243 | 389 | 415 |
| Capitaluri proprii | 623 | 934 | 387 | 3.348 | 389 | 831 | 1.011 | 2.123 | 1.244 | 887 | 26.884 | 25.297 | 20.319 | 9.097 | 9.428 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUS CONT SRL |
| Nr. reg. com. | J31/94/2006 |
| EUID | ROONRC.J31/94/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-02-09 |
| Sediu social | Str. Simion Bărnuţiu, 6, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.6, BL.A28, SC.D, ET.1, AP.33 |
| Telefon | 0260614207 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADELOR TRANSEXPRES S.R.L. | aceeași clădire |
| GALAXIA SRL | aceeași clădire |
| R & F LEYLA S.R.L.-D. | aceeași clădire |
| SHADOWBROOK EDUCATION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANGELESCU DENTAL OFFICE S.R.L. | 64 m |
| BRUVORA SRL | 64 m |
| GARDEN ART SRL | 64 m |
| MATINAL MAGIC MRM S.R.L. | 64 m |
| EXCLUSIVE DRESSES BY DIANA S.R.L. inactiv | 81 m |
| FAGET PROD SRL | 81 m |
| FLORIPAUCOM S.R.L. | 81 m |
| GELATI AMO S.R.L. | 81 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25