VERY INSTAL SRL
CUI 18364705 · J2006000436128
VERY INSTAL SRL are CUI 18364705, nr. de înregistrare J2006000436128, înmatriculată pe 09.02.2006. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 51.440 lei, profit net 16.101 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 172 mii lei | 30% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 31 mii lei | 51% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 31.3% · mediana 23.7% | 132% din mediană |
| Cifră pe salariat | 51 mii lei · mediana 176 mii lei | 29% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 51.440 | 26.710 | 92.783 | 90.206 | 154.210 | 122.924 | 126.028 | 199.486 | 93.729 | 89.702 | 60.055 | 34.974 | 41.003 | 76.252 | 65.235 |
| Venituri totale | 51.782 | 27.255 | 93.826 | 90.847 | 154.224 | 129.664 | 126.033 | 199.583 | 93.731 | 89.702 | 60.055 | 35.053 | 41.405 | 76.735 | 65.763 |
| Cheltuieli totale | 33.100 | 30.786 | 89.527 | 81.491 | 80.711 | 117.678 | 160.682 | 161.291 | 123.316 | 72.509 | 69.073 | 58.823 | 60.435 | 67.121 | 78.644 |
| Profit / pierdere brută | 18.682 | -3.531 | 4.299 | 9.356 | 73.513 | 11.986 | -34.649 | 38.292 | -29.585 | 17.193 | -9.018 | -23.770 | -19.030 | 9.614 | -12.881 |
| Profit / pierdere netă | 16.101 | -3.531 | 3.502 | 8.583 | 72.002 | 10.823 | -35.910 | 36.297 | -30.522 | 16.295 | -10.820 | -24.822 | -20.271 | 9.614 | -12.881 |
| Active imobilizate | 22.000 | 18.000 | 699 | 3.086 | 5.697 | 3.416 | 2.130 | 3.549 | 4.968 | 2.440 | 3.045 | 639 | 759 | 2.733 | 7.192 |
| Active circulante | 21.954 | 20.650 | 46.776 | 44.154 | 51.673 | 38.702 | 19.145 | 44.487 | 57.577 | 38.141 | 13.377 | 9.788 | 17.724 | 32.778 | 16.064 |
| Stocuri | 3.597 | 3.526 | 3.526 | 7.650 | 11.858 | 10.532 | 3.461 | 2.659 | 6.429 | 9.302 | 2.303 | 1.488 | 1.673 | 4.532 | 2.616 |
| Creanțe | 5.458 | 550 | — | — | 9.852 | 12.284 | 3.900 | — | 10.950 | 24.583 | 7.655 | 2.474 | 8.219 | 17.526 | 1.853 |
| Casa și conturi la bănci | 12.899 | 16.574 | 43.250 | 36.504 | 29.963 | 15.886 | 11.784 | 41.828 | 40.198 | 4.256 | 3.419 | 5.826 | 7.832 | 10.720 | 11.595 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 564 | — | 236 | 1.299 | 1.161 |
| Datorii | 27.133 | 20.467 | 25.761 | 29.028 | 47.741 | 104.491 | 94.471 | 85.322 | 136.128 | 83.641 | 76.341 | 59.262 | 42.732 | 40.552 | 37.773 |
| Capitaluri proprii | 16.821 | 18.183 | 21.714 | 18.212 | 9.629 | -62.373 | -73.196 | -37.286 | -73.583 | -43.060 | -59.355 | -48.835 | -24.013 | -3.742 | -13.356 |
| Capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | — | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VERY INSTAL SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000436128 |
| EUID | ROONRC.J2006000436128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-02-09 |
| Sediu social | Str. MARAMUREŞULUI, 102, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MARAMUREŞULUI, NR.102 |
| Telefon | 532440 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BLACK CODE SRL | aceeași clădire |
| GALADOR STUDIOS S.R.L. | 47 m |
| ADENIS AUTO SRL | 52 m |
| ADENIS SRL | 52 m |
| BOBIȚĂ INIMIOARA S.R.L. | 52 m |
| EURO PARTNER SRL | 54 m |
| BRIZARD ROMANIA SRL | 94 m |
| DKER IMOBILIAR SRL | 94 m |
| RWR TRADE SRL | 95 m |
| FAM ACTIV INVESTMENTS S.R.L. | 101 m |
| M&C RAPID TRANS IMPEX SRL | 101 m |
| METATROPI MARKETING S.R.L. | 101 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7112 | 2025 |
| 111 | 2023 – 2024 |
| 4321 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25