FAM FUNERAL S.R.L.
CUI 18418481 · J2006000143314
FAM FUNERAL S.R.L. are CUI 18418481, nr. de înregistrare J2006000143314, înmatriculată pe 23.02.2006. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9630. În 2025: cifră de afaceri 504.404 lei, profit net 135.803 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-05 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU | Servicii funerare (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2024-06-05 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU | Servicii funerare (Rev.2) | 140 lei |
| 2024-04-24 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU | Servicii funerare (Rev.2) | 300 lei |
| 2024-03-25 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU | Servicii funerare (Rev.2) | 800 lei |
| 2024-01-29 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU | Servicii funerare (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2023-12-13 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU | Servicii funerare (Rev.2) | 490 lei |
| 2023-11-22 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU | Servicii funerare (Rev.2) | 700 lei |
| 2023-10-16 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU | Servicii funerare (Rev.2) | 560 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 504 mii lei · mediana 129 mii lei | 390% din mediană |
| Profit net | 136 mii lei · mediana 4 mii lei | de 37× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 26.9% · mediana 3.6% | 747% din mediană |
| Cifră pe salariat | 252 mii lei · mediana 112 mii lei | 226% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 504.404 | 468.760 | 274.112 | 225.866 | 293.523 | 253.712 | 181.893 | 231.295 | 185.520 | 188.059 | 134.753 | 144.777 | 131.544 | 109.422 | 57.113 |
| Venituri totale | 505.825 | 468.760 | 274.117 | 225.883 | 293.576 | 262.450 | 181.894 | 231.296 | 185.521 | 193.059 | 135.708 | 144.777 | 131.544 | 109.422 | 57.113 |
| Cheltuieli totale | 360.255 | 253.263 | 221.391 | 124.809 | 179.876 | 154.477 | 156.850 | 171.975 | 162.013 | 146.897 | 109.385 | 120.504 | 128.445 | 101.309 | 56.177 |
| Profit / pierdere brută | 145.570 | 215.497 | 52.726 | 101.074 | 113.700 | 107.973 | 25.044 | 59.321 | 23.508 | 46.162 | 26.323 | 24.273 | 3.099 | 8.113 | 936 |
| Profit / pierdere netă | 135.803 | 207.317 | 49.985 | 98.861 | 110.765 | 105.952 | 23.225 | 57.006 | 21.652 | 44.232 | 22.280 | 20.017 | -847 | 4.830 | -860 |
| Active imobilizate | 2.125 | 3.258 | 4.392 | 7.483 | 12.531 | 9.788 | 13.703 | 17.618 | — | — | 0 | 1.950 | 0 | 2.742 | 6.142 |
| Active circulante | 209.553 | 263.752 | 103.600 | 141.042 | 115.072 | 105.072 | 82.234 | 159.101 | 127.656 | 100.860 | 56.465 | 30.259 | 15.532 | 12.984 | 18.239 |
| Stocuri | 42.733 | 65.233 | 67.850 | 40.970 | 46.120 | 55.425 | 54.081 | 38.990 | 28.941 | 15.073 | 10.768 | 6.417 | 5.368 | 1 | 14.789 |
| Creanțe | 80.000 | 3.750 | 2.010 | 86.710 | 3.244 | 24.050 | — | 100.189 | 98.674 | 81.305 | 40.800 | 19.175 | 5.210 | 7.995 | — |
| Casa și conturi la bănci | 86.820 | 194.769 | 33.740 | 13.362 | 65.708 | 25.597 | 28.153 | 19.922 | 41 | 4.482 | 4.897 | 4.667 | 4.954 | 4.988 | 3.450 |
| Datorii | 74.835 | 15.756 | 42.316 | 48.624 | 15.798 | 7.868 | 7.569 | 6.316 | 14.259 | 9.115 | 8.953 | 6.977 | 10.317 | 9.664 | 23.148 |
| Capitaluri proprii | 136.843 | 251.254 | 65.676 | 99.901 | 111.805 | 106.992 | 88.368 | 170.403 | 113.397 | 91.745 | 47.512 | 25.232 | 5.215 | 6.062 | 1.233 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Oct 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.02.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 9630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAM FUNERAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2006000143314 |
| EUID | ROONRC.J2006000143314 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-02-23 |
| Sediu social | Str. Andrei Şaguna, 28, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. ANDREI ŞAGUNA, NR.28 |
| Telefon | 0260662042 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MIKE FUNERARY SRL | aceeași clădire |
| CIOBANCA SRL | 107 m |
| DUMBRAVA D23/3 PATRICK FARM SRL inactiv | 107 m |
| MONTESSORI TOY MAGIC S.R.L. | 107 m |
| PROF WESTFORM SRL inactiv | 107 m |
| SALVOSAN CIOBANCA S.R.L. | 107 m |
| ALLIANZ-TIRIAC ASIGURARI SA BUCURESTI SUCURSALA ZALAU | 193 m |
| ASSCULPT S.R.L. | 193 m |
| MMM BUSINESS FINANCE S.R.L. | 193 m |
| MUSIC FOR EVERYONE S.R.L. | 193 m |
| ROMA OPTICENTER SRL | 193 m |
| ROMA SURGERY S.R.L. | 193 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9603 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08