I.V.S. EVAL CONSTRUCT SRL
CUI 18463563 · J2006000573085
I.V.S. EVAL CONSTRUCT SRL are CUI 18463563, nr. de înregistrare J2006000573085, înmatriculată pe 08.03.2006. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 145.860 lei, profit net 25.684 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 146 mii lei · mediana 172 mii lei | 85% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 31 mii lei | 82% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 17.6% · mediana 23.7% | 74% din mediană |
| Cifră pe salariat | 146 mii lei · mediana 176 mii lei | 83% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 145.860 | 96.689 | 122.996 | 84.429 | 60.254 | 41.148 | 45.349 | 53.785 | 87.203 | 61.495 | 73.316 | 91.294 | 46.000 | 41.810 | 59.442 |
| Venituri totale | 147.149 | 99.236 | 123.070 | 84.459 | 60.260 | 43.215 | 46.380 | 53.785 | 87.413 | 62.101 | 74.813 | 93.150 | 47.980 | 43.693 | 60.607 |
| Cheltuieli totale | 114.549 | 92.939 | 87.357 | 63.387 | 57.292 | 42.271 | 49.232 | 42.063 | 50.997 | 52.929 | 32.143 | 31.916 | 17.566 | 19.151 | 17.310 |
| Profit / pierdere brută | 32.600 | 6.297 | 35.713 | 21.072 | 2.968 | 944 | -2.852 | 11.722 | 36.416 | 9.172 | 42.670 | 61.234 | 30.414 | 24.542 | 43.297 |
| Profit / pierdere netă | 25.684 | 3.548 | 34.507 | 20.253 | 2.404 | 550 | -3.316 | 11.184 | 35.541 | 7.930 | 40.425 | 58.439 | 28.975 | 23.231 | 41.479 |
| Active imobilizate | 14.446 | 6.770 | 7.691 | 3.905 | 6.580 | 8.255 | 5.980 | — | — | — | — | — | 0 | 456 | 1.823 |
| Active circulante | 67.510 | 49.281 | 40.535 | 33.471 | 26.104 | 25.386 | 79.092 | 91.073 | 79.347 | 47.478 | 113.734 | 73.478 | 74.131 | 44.457 | 40.620 |
| Stocuri | 620 | 10.636 | 10.636 | 4.533 | 2.961 | 2.461 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 17.658 | 9.478 | 9.058 | 10.585 | 8.170 | 2.136 | 1.686 | 1.120 | 320 | 780 | 1.160 | 620 | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 49.232 | 29.167 | 20.841 | 18.353 | 14.973 | 20.789 | 77.406 | 89.953 | 79.027 | 46.698 | 112.574 | 72.858 | 74.131 | 44.457 | 40.620 |
| Datorii | 7.948 | 7.727 | 3.450 | 8.630 | 4.190 | 7.551 | 33.532 | 36.218 | 35.676 | 39.348 | 1.725 | 1.894 | 986 | 743 | 764 |
| Capitaluri proprii | 74.008 | 48.324 | 44.776 | 28.746 | 28.494 | 26.090 | 51.540 | 54.855 | 43.671 | 8.130 | 112.009 | 71.584 | 73.145 | 44.170 | 41.679 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Jun 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.03.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | I.V.S. EVAL CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000573085 |
| EUID | ROONRC.J2006000573085 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-03-08 |
| Sediu social | Str. Jepilor, 36, CAMERA 1, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. JEPILOR, NR.36, CAMERA 1, BL.A34, AP.2 |
| Telefon | 0268 582044 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.I. BELL IT SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARCADYA PROJECT SRL | aceeași clădire |
| B.E.L.T.S.-BEST ENGEENERING LEVEL FOR TECHNOLOGY SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| CARTA FINE ART SRL | aceeași clădire |
| D.N.D. IMMOBILIEN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DAG-PRIM SRL | aceeași clădire |
| EDILI CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| FINANCIAR PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| I.K.-ANDY SRL inactiv | aceeași clădire |
| I.V.S. EVALCONS SRL | aceeași clădire |
| KASPER AGRI SRL | aceeași clădire |
| KRUHNEN FACILITY MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Braşov
| 1088370 | CREAT SRL |
| 1089937 | RODENT SRL |
| 1095424 | SORIN MIHAI,UTILAJE PTR.PRELUCRAREA LEMNULUI SRL |
| 1095637 | ICPROA SA |
| 1095890 | ASTEC SRL |
| 1100768 | I.G.U.T. SRL |
| 1103837 | LORANDRA SRL |
| 1103985 | AQUA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25