LMS TRADING & CONSULTING S.R.L.
CUI 18509520 · J20/446/2006
LMS TRADING & CONSULTING S.R.L. are CUI 18509520, nr. de înregistrare J20/446/2006, înmatriculată pe 22.03.2006. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2025: cifră de afaceri 242.807 lei, profit net 76.371 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 243 mii lei · mediana 124 mii lei | 195% din mediană |
| Profit net | 76 mii lei · mediana 17 mii lei | 459% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 31.5% · mediana 19.4% | 162% din mediană |
| Cifră pe salariat | 243 mii lei · mediana 172 mii lei | 141% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 242.807 | 190.225 | 232.366 | 163.569 | 160.996 | 190.397 | 243.200 | 147.947 | 115.846 | 106.218 | 76.096 | 107.075 | 94.599 | 106.484 | 46.812 |
| Venituri totale | 270.730 | 192.044 | 237.093 | 166.462 | 164.846 | 193.448 | 245.773 | 148.587 | 115.859 | 106.218 | 76.096 | 107.075 | 94.601 | 109.792 | 46.865 |
| Cheltuieli totale | 181.224 | 162.745 | 186.330 | 140.714 | 151.108 | 124.752 | 106.756 | 100.365 | 86.859 | 105.926 | 71.366 | 117.274 | 92.153 | 99.860 | 42.079 |
| Profit / pierdere brută | 89.506 | 29.299 | 50.763 | 25.748 | 13.738 | 68.696 | 139.017 | 48.222 | 29.000 | 292 | 4.730 | -10.199 | 2.448 | 9.932 | 4.786 |
| Profit / pierdere netă | 76.371 | 27.422 | 48.477 | 24.292 | 12.312 | 66.929 | 136.584 | 46.742 | 26.718 | -1.832 | 2.447 | -13.411 | -389 | 8.115 | 4.020 |
| Active imobilizate | 153.119 | 62.004 | 85.224 | 101.186 | 84.946 | 11.126 | 13.132 | 6.809 | 3.500 | 0 | 1.566 | 6.391 | 12.463 | 14.924 | — |
| Active circulante | 45.392 | 79.392 | 118.764 | 162.429 | 154.883 | 215.935 | 149.839 | 84.962 | 40.689 | 17.567 | 17.748 | 9.786 | 17.491 | 19.487 | 20.203 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 3.000 | — | — | — |
| Creanțe | 1.360 | 35.865 | 24.873 | 24.738 | 24.742 | 47.366 | 45.691 | 1.603 | — | — | — | — | — | 1.262 | 1.150 |
| Casa și conturi la bănci | 44.032 | 43.527 | 93.891 | 137.691 | 130.141 | 168.569 | 104.148 | 83.359 | 40.689 | 17.567 | 17.748 | 6.786 | 17.491 | 18.225 | 19.053 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 539 | 454 | — | 525 | — | — | — |
| Datorii | 15.780 | 6.703 | 4.322 | 6.106 | 6.612 | 6.155 | 8.994 | 4.379 | 4.077 | 4.088 | 3.549 | 3.384 | 3.225 | 7.293 | 1.200 |
| Capitaluri proprii | 182.731 | 134.693 | 199.666 | 257.509 | 233.217 | 220.906 | 153.977 | 87.392 | 40.651 | 13.933 | 15.765 | 13.318 | 26.729 | 27.118 | 19.003 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.03.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LMS TRADING & CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J20/446/2006 |
| EUID | ROONRC.J20/446/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-03-22 |
| Sediu social | Str. Stejarilor, 40, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. STEJARILOR, NR.40 |
| Telefon | 0254747550 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONSTRUCT DESIGN SRL inactiv | 69 m |
| TAM ȘTEFI S.R.L. | 79 m |
| FASHION MOB SRL | 111 m |
| VELOX LOGISTIC S.R.L. | 111 m |
| VIATRANS EMDO S.R.L. | 111 m |
| VIAVIX TEAM TRANS S.R.L. | 111 m |
| VVX TRANS S.R.L. | 111 m |
| TRUST DELCOMPROD S.R.L. | 124 m |
| BOLOCAN BAU S.R.L. inactiv | 140 m |
| CRISTINA CHRIS BEAUTY S.R.L. | 140 m |
| JONATHAN PREST SERV SRL | 147 m |
| GRUP EUROPAN PROD SRL | 155 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25