CENTRUL DE MEDICINA INTEGRALA SRL
CUI 1851439 · J35/34/1992
CENTRUL DE MEDICINA INTEGRALA SRL are CUI 1851439, nr. de înregistrare J35/34/1992, înmatriculată pe 13.01.1992. Sediul social e în Sat Maşloc, Comuna Maşloc, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 387.050 lei, profit net 4.701 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 387 mii lei · mediana 220 mii lei | 176% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 40 mii lei | 12% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 1.2% · mediana 22.2% | 5% din mediană |
| Cifră pe salariat | 77 mii lei · mediana 202 mii lei | 38% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 387.050 | 398.140 | 308.420 | 274.650 | 309.960 | 256.460 | 349.960 | 324.820 | 283.140 | 369.220 | 274.480 | 290.948 | 127.410 | 175.670 | 127.720 |
| Venituri totale | 387.050 | 398.140 | 308.420 | 274.650 | 309.960 | 256.460 | 349.960 | 324.820 | 283.140 | 459.220 | 274.480 | 290.948 | 127.410 | 175.670 | 127.720 |
| Cheltuieli totale | 372.093 | 372.356 | 360.539 | 283.968 | 271.942 | 304.510 | 313.831 | 349.817 | 334.875 | 386.473 | 274.543 | 177.939 | 203.571 | 176.900 | 138.940 |
| Profit / pierdere brută | 14.957 | 25.784 | -52.119 | -9.318 | 38.018 | -48.050 | 36.129 | -24.997 | -51.735 | 72.747 | -63 | 113.009 | -76.161 | -1.230 | -11.220 |
| Profit / pierdere netă | 4.701 | 13.796 | -55.214 | -12.075 | 34.969 | -50.426 | 32.619 | -28.248 | -54.570 | 68.152 | -8.307 | 104.280 | -79.727 | -1.230 | -11.220 |
| Active imobilizate | 127.632 | 134.584 | 141.536 | 148.487 | 155.439 | 162.390 | 169.342 | 176.294 | 183.245 | 190.197 | 267.785 | 215.326 | 240.820 | 248.831 | 259.324 |
| Active circulante | 59.411 | 47.708 | 27.838 | 67.341 | 68.603 | 29.578 | 80.986 | 42.010 | 70.842 | 115.859 | 4.211 | 41.906 | 3.624 | 12.550 | 8.963 |
| Stocuri | 230 | 230 | 73 | 73 | 73 | 73 | 73 | 73 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 73 |
| Creanțe | 3.062 | 3.062 | 3.062 | 3.062 | 3.062 | 2.412 | 31.803 | 2.683 | 1.219 | 1.219 | 1.219 | 1.219 | 1.759 | 10.187 | 8.735 |
| Casa și conturi la bănci | 56.119 | 44.416 | 24.703 | 64.206 | 65.468 | 27.093 | 49.110 | 39.254 | 69.549 | 114.566 | 2.918 | 40.613 | 1.791 | 2.289 | 155 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 867 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 22.825 | 22.776 | 23.654 | 14.894 | 11.034 | 14.796 | 21.863 | 22.458 | 29.993 | 27.392 | 61.484 | 46.651 | 120.319 | 57.529 | 61.336 |
| Capitaluri proprii | 164.218 | 159.516 | 145.720 | 200.934 | 213.008 | 178.039 | 228.465 | 195.846 | 224.094 | 278.664 | 210.512 | 210.581 | 124.125 | 203.852 | 206.951 |
| Capital subscris vărsat | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 | 310 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | — | 11 | 14 | 14 | 15 | 16 | 11 | 13 | 12 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CENTRUL DE MEDICINA INTEGRALA SRL |
| Nr. reg. com. | J35/34/1992 |
| EUID | ROONRC.J35/34/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-01-13 |
| Sediu social | , 147/A, Sat Maşloc Com. Maşloc, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT MAŞLOC COM. MAŞLOC, , NR.147/A |
| Telefon | 025623120 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 8622 | 2023 – 2025 |
| 8621 | 2019 – 2022 |
| 8622 | 2018 |
| 8621 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25