LUIZA ALIDAN SRL
CUI 18515948 · J28/242/2006
LUIZA ALIDAN SRL are CUI 18515948, nr. de înregistrare J28/242/2006, înmatriculată pe 24.03.2006. Sediul social e în Sat Şerbăneştii de Sus, Comuna Şerbăneşti, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 617.559 lei, profit net 164.775 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 618 mii lei · mediana 166 mii lei | 373% din mediană |
| Profit net | 165 mii lei · mediana 1 mii lei | de 127× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 26.7% · mediana 1% | de 27× mediana |
| Cifră pe salariat | 618 mii lei · mediana 131 mii lei | 471% din mediană |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 617.559 | 541.640 | 631.800 | 577.872 | 427.319 | 507.166 | 491.656 | 568.561 | 404.448 | 379.607 | 362.774 | 357.012 | 318.658 | 245.361 | 283.521 |
| Venituri totale | 617.559 | 541.640 | 631.800 | 577.872 | 427.319 | 507.166 | 491.656 | 568.561 | 404.448 | 379.607 | 362.774 | 357.012 | 318.658 | 245.361 | 283.521 |
| Cheltuieli totale | 434.629 | 508.048 | 524.519 | 559.244 | 385.935 | 464.620 | 426.330 | 456.204 | 391.332 | 310.770 | 367.411 | 342.808 | 321.128 | 222.649 | 268.026 |
| Profit / pierdere brută | 182.930 | 33.592 | 107.281 | 18.628 | 41.384 | 42.546 | 65.326 | 112.357 | 13.116 | 68.837 | -4.637 | 14.204 | -2.470 | 22.712 | 15.495 |
| Profit / pierdere netă | 164.775 | 17.343 | 100.963 | 12.849 | 37.111 | 37.474 | 60.409 | 106.671 | 7.467 | 57.449 | -4.637 | 11.924 | -8.456 | 19.077 | 13.022 |
| Active imobilizate | — | 2.330 | 0 | 4.531 | 4.531 | 13.442 | — | 200 | — | — | — | — | — | — | 3.613 |
| Active circulante | 392.855 | 628.770 | 464.368 | 382.167 | 278.619 | 309.101 | 301.136 | 370.761 | 279.496 | 358.619 | 314.940 | 150.485 | 135.417 | 158.185 | 157.451 |
| Stocuri | 377.355 | 588.628 | 407.870 | 303.712 | 192.929 | 104.798 | 137.049 | 151.398 | 174.778 | 175.184 | 46.571 | 98.749 | 117.215 | 145.921 | 104.619 |
| Creanțe | 13.778 | 39.090 | — | 21.605 | 42.562 | 193.330 | 158.602 | 170.277 | 84.585 | 182.618 | 185.508 | 9.106 | 9.153 | 6.024 | 51.443 |
| Casa și conturi la bănci | 1.722 | 1.052 | 56.498 | 56.850 | 43.128 | 10.973 | 5.485 | 49.086 | 20.133 | 817 | 82.861 | 42.630 | 9.049 | 6.240 | 1.389 |
| Datorii | 152.452 | 538.129 | 354.552 | 342.190 | 96.612 | 89.405 | 45.063 | 130.298 | 138.037 | 204.236 | 218.112 | 48.914 | 42.716 | 57.028 | 78.984 |
| Capitaluri proprii | 240.403 | 92.971 | 109.816 | 44.508 | 186.538 | 233.138 | 256.073 | 240.663 | 141.459 | 154.383 | 96.828 | 101.571 | 92.701 | 101.157 | 82.080 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 94 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.03.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUIZA ALIDAN SRL |
| Nr. reg. com. | J28/242/2006 |
| EUID | ROONRC.J28/242/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-03-24 |
| Sediu social | Str. Dumitru Caracostea, 28, Sat Şerbăneştii de Sus Com. Şerbăneşti, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT ŞERBĂNEŞTII DE SUS COM. ŞERBĂNEŞTI, STR. DUMITRU CARACOSTEA, NR.28 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARCHI COUTURE FASHION LAB S.R.L. | aceeași clădire |
| COSMINA GRĂDINARU MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| LAURENŢIU & ANGELA MILA SRL inactiv | aceeași clădire |
| LIDER MLB ASCENSOR S.R.L. | aceeași clădire |
| MIRAFLORES DE LA SIERRA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| VASILE & IONELA CHIŢU S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO VEGETAL GENIMA SRL | 240 m |
| AGROIM LOGISTIC S.R.L. | 240 m |
| BOGDAN BOBI GEOCOM SRL | 240 m |
| SIMION EXTRASIM PREST SRL inactiv | 240 m |
| VIOGIB TRANS SOLUTION S.R.L. | 240 m |
| DOROBANȚU.C DOME S.R.L. | 372 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 5630 | 2017 – 2025 |
| 4711 | 2016 |
| 5630 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Olt
| 1510253 | BRANDY SRL |
| 1511178 | DOBRE M & S SRL |
| 1512084 | RIVIERA SRL |
| 1512440 | CONSTANTIN SRL |
| 1514476 | MINERVA-TEO SRL |
| 1516469 | CAPATARU SNC |
| 1516566 | POTCOAVA DE AUR SRL |
| 1517120 | OMNIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08