F.F. ACCES GROUP S.R.L.
CUI 18517345 · J51/196/2006
F.F. ACCES GROUP S.R.L. are CUI 18517345, nr. de înregistrare J51/196/2006, înmatriculată pe 23.03.2006. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9512. În 2025: cifră de afaceri 62.625 lei, profit net 11.220 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 63 mii lei · mediana 66 mii lei | 94% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 2 mii lei | 669% din mediană |
| Marjă netă | 17.9% · mediana 3.7% | 484% din mediană |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 62.625 | 60.511 | 165.118 | 216.520 | 40.998 | 5.551 | 10.355 | 9.763 | 19.943 | 24.982 | 34.681 | 39.356 | 50.776 | 149.062 | 91.228 |
| Venituri totale | 62.625 | 60.511 | 165.118 | 216.520 | 40.998 | 5.551 | 10.355 | 9.763 | 19.943 | 24.982 | 34.723 | 43.865 | 54.937 | 153.700 | 94.202 |
| Cheltuieli totale | 49.268 | 67.311 | 139.607 | 209.701 | 62.533 | 4.234 | 5.938 | 10.327 | 27.532 | 21.147 | 36.880 | 61.102 | 62.626 | 158.796 | 100.388 |
| Profit / pierdere brută | 13.357 | -6.800 | 25.511 | 6.819 | -21.535 | 1.317 | 4.417 | -564 | -7.589 | 3.835 | -2.157 | -17.237 | -7.689 | -5.096 | -6.186 |
| Profit / pierdere netă | 11.220 | -6.800 | 23.431 | 318 | -22.765 | 1.151 | 4.106 | -857 | -8.188 | 3.086 | -3.200 | -18.553 | -9.060 | -5.096 | -6.510 |
| Active circulante | 340.863 | 200.325 | 85.761 | 13.765 | 5.684 | 5.920 | 4.887 | 1.642 | 6.780 | 6.257 | 11.511 | 25.990 | 57.221 | 77.158 | 134.297 |
| Stocuri | 336.161 | 194.011 | 80.193 | 1.000 | 2.667 | 894 | 399 | 1.560 | 3.609 | 5.707 | 10.859 | 25.629 | 51.591 | 74.117 | 133.703 |
| Creanțe | 1.580 | 1.250 | 260 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.122 | 5.064 | 5.308 | 12.765 | 3.017 | 5.026 | 4.488 | 82 | 3.171 | 550 | 652 | 361 | 5.630 | 3.041 | 594 |
| Datorii | 422.702 | 293.384 | 172.020 | 123.454 | 115.691 | 93.162 | 93.280 | 94.141 | 98.422 | 89.711 | 98.051 | 109.330 | 122.008 | 132.884 | 184.928 |
| Capitaluri proprii | -81.839 | -93.059 | -86.259 | -109.689 | -110.007 | -87.242 | -88.393 | -92.499 | -91.642 | -83.454 | -86.540 | -83.340 | -64.787 | -55.726 | -50.631 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.03.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 9512 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | F.F. ACCES GROUP SRL |
| Nr. reg. com. | J51/196/2006 |
| EUID | ROONRC.J51/196/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-03-23 |
| Sediu social | Str. Cuza Vodă, 11, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. CUZA VODĂ, NR.11, BL.N30, SC.1, ET.2, AP.9 |
| Telefon | 0723669861 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MACOM SRL | 18 m |
| EURO SITCOM SRL | 26 m |
| ROX AND VAS S.R.L. | 31 m |
| MIXXSMART ALEX SRL inactiv | 45 m |
| ELMA VP SRL | 47 m |
| G GREDING SRL | 79 m |
| CENTROM COM SRL inactiv | 102 m |
| ANNA-MARIA GRUP S.R.L. | 103 m |
| LIVIU SRL inactiv | 110 m |
| ETERN SRL inactiv | 137 m |
| FUTURE FINANCE AGENT DE ASIGURARE SRL | 137 m |
| OCTAFLO COMERCIAL SRL | 137 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9512 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Călăraşi
| 6362948 | LALAS SRL |
| 19194390 | AEG ELECTRONICS SRL |
| 24054490 | TOTAL FONE G.S.M. SRL |
| 37287889 | SERVICE TELEFOANE MOBILE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08