NUTRICULT SRL
CUI 18521303 · J2006004995403
NUTRICULT SRL are CUI 18521303, nr. de înregistrare J2006004995403, înmatriculată pe 27.03.2006. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 6.530.161 lei, profit net 627.064 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-03-18 | SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA | Scari (Rev.2) | 126 lei |
| 2023-12-19 | Liceul Tehnologic Sanitar "VASILE VOICULESCU" | Echipament de bucatarie, articole de men | 72 lei |
| 2023-11-16 | INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI | Rezervoare (Rev.2) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6,5 mil lei · mediana 199 mii lei | de 33× mediana |
| Profit net | 627 mii lei · mediana 3 mii lei | de 222× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 9.6% · mediana 1.6% | 600% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,1 mil lei · mediana 224 mii lei | 486% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.530.161 | 5.417.223 | 4.468.426 | 2.804.963 | 1.123.111 | 746.351 | 1.040.453 | 959.926 | 386.800 | 610.957 | 367.773 | 24.965 | 19.647 | 56.994 | 38.411 |
| Venituri totale | 6.555.069 | 5.425.294 | 4.596.541 | 2.826.872 | 1.133.463 | 746.419 | 1.343.364 | 959.926 | 386.800 | 611.474 | 367.776 | 24.965 | 21.561 | 57.795 | 38.724 |
| Cheltuieli totale | 5.828.041 | 4.540.426 | 4.152.115 | 2.460.999 | 1.007.731 | 153.375 | 403.937 | 240.480 | 125.675 | 77.613 | 112.155 | 41.459 | 64.759 | 84.490 | 73.254 |
| Profit / pierdere brută | 727.028 | 884.868 | 444.426 | 365.873 | 125.732 | 593.044 | 939.427 | 719.446 | 261.125 | 533.861 | 255.621 | -16.494 | -43.198 | -26.695 | -34.530 |
| Profit / pierdere netă | 627.064 | 763.427 | 392.735 | 342.689 | 116.090 | 586.329 | 926.136 | 709.976 | 220.165 | 489.190 | 244.588 | -17.243 | -43.862 | -26.695 | -34.530 |
| Active imobilizate | 21.830 | 3.510 | 7.486 | 25.654 | 43.574 | 68.150 | 13.525 | 277.995 | 9.012 | 25.302 | 45.377 | 66.945 | 75.105 | 11.260 | 14.357 |
| Active circulante | 2.702.418 | 1.861.812 | 1.422.086 | 1.109.422 | 787.749 | 645.285 | 947.865 | 763.225 | 277.665 | 483.197 | 74.764 | 60.949 | 57.653 | 57.771 | 56.745 |
| Stocuri | 1.891.048 | 1.640.562 | 1.224.758 | 870.087 | 655.355 | 26.853 | 14.805 | 14.547 | 5.605 | 5.605 | 5.605 | 7.987 | 14.363 | 9.726 | 36.959 |
| Creanțe | 731.875 | 69.677 | 68.106 | 126.523 | 83.102 | 339.646 | 575.522 | 525.650 | 64.780 | 66.440 | 52.087 | 49.049 | 36.494 | 47.975 | 19.621 |
| Casa și conturi la bănci | 79.495 | 151.573 | 129.222 | 112.812 | 49.292 | 278.786 | 357.538 | 223.028 | 207.280 | 411.152 | 17.072 | 3.913 | 6.796 | 70 | 165 |
| Cheltuieli în avans | 12.464 | 12.007 | 10.419 | 328 | 107 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.104.848 | 1.109.102 | 328.635 | 375.863 | 388.078 | 28.110 | 31.254 | 103.554 | 58.988 | 32.554 | 17.596 | 269.937 | 257.558 | 143.723 | 116.287 |
| Capitaluri proprii | 631.864 | 768.227 | 1.111.356 | 759.541 | 443.352 | 685.325 | 930.136 | 937.666 | 227.689 | 475.945 | 102.545 | -142.043 | -124.800 | -74.692 | -45.185 |
| Capital subscris vărsat | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 5 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.03.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NUTRICULT SRL |
| Nr. reg. com. | J2006004995403 |
| EUID | ROONRC.J2006004995403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-03-27 |
| Sediu social | Str. Daniel Barcianu, 5, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PROF.DR.DANIEL BARCIANU, NR.5 |
| Telefon | 0744644223 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASA DE SANATATE IRIS SRL | 15 m |
| ELENA HAPPY KIDS GAR S.R.L. | 20 m |
| ELENA HAPPY KIDS SRL | 20 m |
| ELENAD PRO S.R.L. | 20 m |
| CO - OPERATIVA BIROU DE ARHITECTURA SRL | 23 m |
| WINELIST SRL inactiv | 30 m |
| MG TOURING IMPEX SRL inactiv | 31 m |
| BUSINESS NAVIGATOR ROMANIA S.R.L. | 32 m |
| HUGH WATKINS MANAGEMENT SERVICES SRL | 32 m |
| LANOBIS SRL | 32 m |
| RED PROJECT SIX SRL | 32 m |
| INTERSERVICES SA | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4712 | 2025 |
| 4791 | 2023 – 2024 |
| 7022 | 2016 – 2022 |
| 9601 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08