LEADER PRO INVEST SRL
CUI 18564282 · J03/605/2006
LEADER PRO INVEST SRL are CUI 18564282, nr. de înregistrare J03/605/2006, înmatriculată pe 07.04.2006. Sediul social e în Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4110. În 2025: cifră de afaceri 71 lei, profit net 24.106 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 71 lei · mediana 221 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 19 mii lei | 129% din mediană |
| Marjă netă | 33952.1% · mediana 9.3% | de 3.651× mediana |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 71 | 2.980 | 29.635 | 35.540 | 29.090 | 64.550 | 61.880 | 135.255 | 68.520 | 32.275 | 23.700 | 20.500 | 43.235 | 15.045 |
| Venituri totale | 72.468 | 2.980 | 270.674 | 35.540 | 29.090 | 94.550 | 61.880 | 135.255 | 68.520 | 32.275 | 23.700 | 20.500 | 43.235 | 15.045 |
| Cheltuieli totale | 43.771 | 11.329 | 256.878 | 93.382 | 27.241 | 88.824 | 60.035 | 68.419 | 45.945 | 40.954 | 49.365 | 48.945 | 45.623 | 51.308 |
| Profit / pierdere brută | 28.697 | -8.349 | 13.796 | -57.842 | 1.849 | 5.726 | 1.845 | 66.836 | 22.575 | -8.679 | -25.665 | -28.445 | -2.388 | -36.263 |
| Profit / pierdere netă | 24.106 | -8.349 | 9.208 | -58.908 | 976 | 3.385 | 1.225 | 65.483 | 21.204 | -9.647 | -26.383 | -29.000 | -2.388 | -36.263 |
| Active imobilizate | 600.640 | 140.000 | 749 | 171.125 | 156.813 | — | 37.540 | 54.224 | — | — | — | — | 947 | 1.981 |
| Active circulante | 355.714 | 916 | 5.475 | 3.807 | 2.694 | 6.857 | 287 | 9.558 | 2.125 | 2.268 | 5.966 | 2.217 | 8.011 | 6.406 |
| Stocuri | 60.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.813 | 5.755 | 2.039 | 1.197 | 4.146 |
| Creanțe | 293.283 | 360 | 3.470 | 200 | 200 | 5 | 4 | 5 | 3 | — | — | — | 5.780 | 2.030 |
| Casa și conturi la bănci | 2.431 | 556 | 2.005 | 3.607 | 2.494 | 6.852 | 283 | 9.553 | 2.122 | 455 | 211 | 178 | 1.034 | 230 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 8.026 | 8.026 | 3.526 | 3.526 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.010.847 | 219.515 | 76.474 | 262.416 | 161.748 | 5.573 | 39.928 | 145.197 | 149.023 | 170.370 | 164.420 | 134.288 | 112.029 | 109.070 |
| Capitaluri proprii | -54.493 | -78.599 | -70.250 | -79.458 | 5.785 | 4.810 | 1.425 | -81.415 | -146.898 | -168.102 | -158.454 | -132.071 | -103.071 | -100.683 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.04.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 4110 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LEADER PRO INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J03/605/2006 |
| EUID | ROONRC.J03/605/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-04-07 |
| Sediu social | Str. Coasta Câmpului, 285F, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, SAT VALEA MARE-PODGORIA ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, STR. COASTA CÂMPULUI, NR.285F |
| Telefon | 0726635961 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4110 | 2023 – 2025 |
| 6831 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25