NAMIDIA CONST S.R.L.
CUI 18568624 · J2006000809290
NAMIDIA CONST S.R.L. are CUI 18568624, nr. de înregistrare J2006000809290, înmatriculată pe 10.04.2006. Sediul social e în Oraş Breaza, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 338.389 lei, profit net 45.279 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 338 mii lei · mediana 221 mii lei | 153% din mediană |
| Profit net | 45 mii lei · mediana 19 mii lei | 242% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 2 | 250% din mediană |
| Marjă netă | 13.4% · mediana 9.3% | 144% din mediană |
| Cifră pe salariat | 68 mii lei · mediana 141 mii lei | 48% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 338.389 | 100.115 | 255.651 | 282.837 | 253.646 | 118.095 | 43.475 | 6.282 | 13.900 | 25.664 | 54.157 | 71.953 | 63.038 | 55.955 | 24.484 |
| Venituri totale | 338.389 | 240.115 | 418.712 | 309.428 | 280.646 | 129.300 | 43.476 | 6.282 | 13.900 | 25.664 | 54.157 | 71.954 | 63.040 | 55.956 | 33.058 |
| Cheltuieli totale | 286.713 | 278.323 | 295.950 | 273.821 | 287.911 | 156.535 | 94.203 | 58.975 | 40.885 | 40.777 | 69.722 | 45.334 | 53.039 | 53.655 | 31.439 |
| Profit / pierdere brută | 51.676 | -38.208 | 122.762 | 35.607 | -7.265 | -27.235 | -50.727 | -52.693 | -26.985 | -15.113 | -15.565 | 26.620 | 10.001 | 2.301 | 1.619 |
| Profit / pierdere netă | 45.279 | -40.610 | 118.575 | 32.778 | -9.802 | -28.362 | -51.162 | -52.756 | -27.124 | -15.370 | -17.190 | 24.462 | 8.110 | 622 | 884 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 101 | 3.092 | 8.333 | 14.024 | 12.065 | 15.055 | 18.046 | 24.704 |
| Active circulante | 46.245 | 5.754 | 43.507 | 57.196 | 30.158 | 7.693 | 7.643 | 17.904 | 15.622 | 22.470 | 35.486 | 67.931 | 30.784 | 17.859 | 7.834 |
| Creanțe | — | 3.185 | — | 6.375 | 9.000 | — | 1.997 | 14.700 | 14.700 | 14.700 | 14.700 | 19.700 | 20.730 | 14.700 | 384 |
| Casa și conturi la bănci | 46.245 | 2.569 | 43.507 | 50.821 | 21.158 | 7.693 | 5.646 | 3.204 | 922 | 7.770 | 20.786 | 48.231 | 10.054 | 3.159 | 7.450 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 105 | — |
| Datorii | 28.626 | 33.413 | 30.556 | 162.820 | 168.561 | 136.293 | 107.881 | 67.082 | 15.035 | 0 | 3.337 | 16.633 | 6.938 | 5.219 | 2.369 |
| Capitaluri proprii | 17.619 | -27.659 | 12.951 | -105.624 | -138.403 | -128.600 | -100.238 | -49.077 | 3.679 | 30.803 | 46.173 | 63.363 | 38.901 | 30.791 | 30.169 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 6 | 7 | 8 | 4 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.04.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NAMIDIA CONST SRL |
| Nr. reg. com. | J29/809/2006 |
| EUID | ROONRC.J2006000809290 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-04-10 |
| Sediu social | Str. Victoriei, 12, Orş. Breaza, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, STR. VICTORIEI, NR.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GENEL TOURS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADGIANA SRL | 21 m |
| LEXASYNC S.R.L. | 21 m |
| LUCLIV AUTOCAR SRL inactiv | 21 m |
| RADIO T.V. SERVICE SRL inactiv | 21 m |
| TIBIAN TRANS SRL inactiv | 27 m |
| ROGES B SRL | 30 m |
| CURSER SERV PREST SRL inactiv | 39 m |
| FLOR INSTAL ACTIV S.R.L. | 39 m |
| SERCON TAXI TRAVEL SRL inactiv | 39 m |
| INTER-CONT SRL | 52 m |
| CHRIS & SONS SRL inactiv | 62 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Prahova
| 1302538 | HERCULES GEANGU SNC |
| 1307136 | AUTOVANI SRL |
| 1321688 | ALEXIS SRL |
| 1323069 | ASCON SRL |
| 1345393 | PRESCO SRL |
| 1351042 | DELTA SRL |
| 1352617 | INTELECT SRL |
| 1354871 | CONSTIL SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08