V&TAVI CONSTRUCT SRL
CUI 18577207 · J2006000297112
V&TAVI CONSTRUCT SRL are CUI 18577207, nr. de înregistrare J2006000297112, înmatriculată pe 11.04.2006. Sediul social e în Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, jud. Caraş-Severin. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4333. În 2025: cifră de afaceri 452.288 lei, profit net 6.371 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 452 mii lei · mediana 221 mii lei | 205% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 19 mii lei | 34% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.4% · mediana 9.3% | 15% din mediană |
| Cifră pe salariat | 226 mii lei · mediana 141 mii lei | 160% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 452.288 | 289.378 | 498.534 | 389.896 | 339.839 | 309.195 | 311.819 | 316.437 | 427.400 | 309.976 | 167.588 | 118.172 | 118.912 | 97.446 | 90.020 |
| Venituri totale | 460.569 | 289.652 | 498.620 | 390.171 | 339.843 | 390.895 | 311.824 | 328.432 | 427.400 | 420.976 | 175.050 | 118.172 | 122.445 | 105.447 | 90.021 |
| Cheltuieli totale | 446.797 | 265.456 | 472.134 | 366.416 | 317.967 | 356.860 | 305.002 | 248.500 | 264.487 | 407.494 | 164.981 | 109.815 | 80.551 | 103.219 | 86.216 |
| Profit / pierdere brută | 13.772 | 24.196 | 26.486 | 23.755 | 21.876 | 34.035 | 6.822 | 79.932 | 162.913 | 13.482 | 10.069 | 8.357 | 41.894 | 2.228 | 3.805 |
| Profit / pierdere netă | 6.371 | 21.648 | 22.048 | 20.282 | 18.477 | 30.126 | 3.704 | 76.648 | 158.639 | 9.271 | 5.041 | 4.812 | 38.475 | 2.228 | 3.805 |
| Active imobilizate | 285.582 | 126.530 | 126.811 | 127.521 | 124.100 | 150.971 | 177.842 | 97.211 | 102.872 | 81.253 | 80.870 | 62.477 | 60.058 | 43.556 | 29.771 |
| Active circulante | 232.851 | 138.164 | 162.920 | 179.440 | 151.656 | 119.835 | 174.790 | 354.294 | 181.879 | 181.227 | 92.392 | 54.433 | 66.293 | 55.811 | 82.533 |
| Stocuri | 61.696 | 81.882 | 64.296 | 79.664 | 59.209 | 89.069 | 161.099 | 157.591 | 116.284 | 7.502 | 56.133 | 39.908 | 37.008 | 30.896 | 51.036 |
| Creanțe | 151.994 | 31.879 | 36.038 | 27.618 | 51.201 | 7.110 | 10.377 | 208.401 | 36.309 | 163.724 | 41.602 | 14.272 | 29.273 | 23.699 | 28.305 |
| Casa și conturi la bănci | 19.161 | 24.403 | 62.586 | 72.158 | 41.246 | 23.656 | 3.314 | -11.698 | 29.286 | 10.001 | -5.343 | 253 | 12 | 1.216 | 3.192 |
| Cheltuieli în avans | 16.388 | 38.524 | — | 2.252 | — | — | — | — | — | — | 28.214 | 25.523 | 25.523 | — | — |
| Datorii | 277.908 | 52.677 | 60.838 | 47.367 | 34.532 | 48.060 | 160.012 | 192.044 | 101.937 | 238.305 | 186.572 | 132.569 | 146.823 | 132.791 | 147.956 |
| Capitaluri proprii | 256.913 | 250.541 | 228.893 | 261.846 | 241.224 | 222.746 | 192.620 | 259.461 | 182.814 | 24.175 | 14.904 | 9.863 | 5.051 | -33.424 | -35.652 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.04.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4333 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | V&TAVI CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000297112 |
| EUID | ROONRC.J2006000297112 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-04-11 |
| Sediu social | Str. Retezat, Orş. Bocşa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. BOCŞA, STR. RETEZAT, BL.1, SC.1, AP.10 |
| Telefon | 0255551971 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GIALLO & NERO DENYFLOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEIAN & SANCHEZ SRL | 17 m |
| JULY & PAMY - CYPY SRL | 33 m |
| MAGNETIC EFICIENT IMOBILIARE S.R.L. | 33 m |
| MALIO GROUP LTD S.R.L. | 33 m |
| MURESAN LABOR MED SRL inactiv | 33 m |
| RTZ - MICRON SRL inactiv | 33 m |
| APROZAR MODERN LA SIMONA ȘI COSTEL S.R.L. | 105 m |
| AXAX PROD COM IMPEX SRL | 105 m |
| BIRZAVA SA | 105 m |
| DOLY COM SRL | 105 m |
| INGERL AUSTROM SRL | 105 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4333 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25