OMU SRL
CUI 186010 · J1991000316037
OMU SRL are CUI 186010, nr. de înregistrare J1991000316037, înmatriculată pe 24.04.1991. Sediul social e în Sat Ciocănăi, Comuna Moşoaia, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8730. În 2025: cifră de afaceri 1.023.486 lei, profit net 200.944 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,0 mil lei · mediana 220 mii lei | 466% din mediană |
| Profit net | 201 mii lei · mediana 40 mii lei | 501% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 19.6% · mediana 22.2% | 88% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,0 mil lei · mediana 202 mii lei | 506% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.023.486 | 1.040.524 | 1.098.181 | 991.681 | 728.631 | 587.859 | 602.077 | 371.031 | 274.962 | 263.977 | 245.598 | 199.255 | 145.094 | 159.263 | 152.178 |
| Venituri totale | 1.058.166 | 1.066.200 | 1.116.180 | 991.681 | 728.631 | 587.859 | 602.077 | 474.185 | 375.408 | 348.593 | 327.164 | 199.259 | 145.110 | 159.288 | 152.744 |
| Cheltuieli totale | 831.034 | 767.648 | 818.151 | 532.742 | 265.358 | 214.912 | 208.736 | 156.141 | 237.078 | 191.371 | 154.945 | 144.011 | 178.070 | 160.013 | 145.277 |
| Profit / pierdere brută | 227.132 | 298.552 | 298.029 | 458.939 | 463.273 | 372.947 | 393.341 | 318.044 | 138.330 | 157.222 | 172.219 | 55.248 | -32.960 | -725 | 7.467 |
| Profit / pierdere netă | 200.944 | 272.471 | 287.983 | 450.311 | 455.987 | 362.305 | 381.468 | 303.818 | 127.068 | 146.764 | 162.404 | 49.270 | -38.079 | -3.987 | 3.812 |
| Active imobilizate | 1.934.308 | 1.653.209 | 1.505.300 | 1.495.883 | 1.331.650 | 1.019.993 | 518.219 | 249.428 | 258.180 | 281.918 | 349.673 | 393.359 | 555.740 | 555.542 | 452.541 |
| Active circulante | 179.718 | 311.083 | 316.835 | 194.759 | 281.508 | 26.405 | 238.037 | 178.910 | 4.793 | 15.335 | 4.359 | 1.464 | 4.073 | 68.547 | 1.282 |
| Creanțe | 150.118 | 119.239 | 146.317 | 35.734 | 21.991 | 20.531 | 158.914 | 2.804 | 4.036 | 621 | 4.251 | 1.274 | 3.506 | 64.496 | — |
| Casa și conturi la bănci | 29.600 | 191.844 | 170.518 | 159.025 | 259.517 | 5.874 | 79.123 | 176.106 | 757 | 14.714 | 108 | 190 | 567 | 4.051 | 1.282 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.081 | 3.317 | 7.424 | — | 21.852 |
| Datorii | 346.081 | 145.907 | 172.958 | 51.731 | 63.852 | 43.832 | 40.715 | 37.424 | 33.599 | 33.628 | 65.485 | 153.878 | 459.745 | 561.456 | 404.303 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 187.068 | — | — | — | — | — | 58.520 | 175.559 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.767.945 | 1.818.385 | 1.649.177 | 1.638.911 | 1.362.238 | 1.002.566 | 715.541 | 390.914 | 229.374 | 263.625 | 231.108 | 68.703 | 107.492 | 62.633 | 71.372 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 8730 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OMU SRL |
| Nr. reg. com. | J1991000316037 |
| EUID | ROONRC.J1991000316037 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-04-24 |
| Sediu social | , Sat Ciocănăi Com. Moşoaia, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, SAT CIOCĂNĂI COM. MOŞOAIA, |
| Telefon | 0724568301 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (8)
| 4711 | 2025 |
| 6820 | 2023 – 2024 |
| 4711 | 2022 |
| 6820 | 2021 |
| 4711 | 2014 – 2020 |
| 6820 | 2013 |
| 4711 | 2012 |
| 6820 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25