FREYA SRL
CUI 18629080 · J10/484/2006
FREYA SRL are CUI 18629080, nr. de înregistrare J10/484/2006, înmatriculată pe 02.05.2006. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 445.104 lei, profit net 4.328 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 445 mii lei · mediana 199 mii lei | 224% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 153% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1% · mediana 1.6% | 63% din mediană |
| Cifră pe salariat | 445 mii lei · mediana 224 mii lei | 199% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 445.104 | 395.850 | 375.910 | 312.387 | 262.751 | 277.422 | 294.031 | 277.287 | 222.365 | 182.586 | 142.299 | 114.030 | 111.146 | 163.446 | 198.077 |
| Venituri totale | 445.488 | 396.752 | 385.016 | 313.495 | 278.582 | 277.935 | 294.644 | 280.074 | 222.365 | 182.586 | 142.754 | 114.440 | 111.159 | 163.467 | 198.141 |
| Cheltuieli totale | 432.028 | 369.376 | 399.885 | 310.941 | 275.595 | 289.064 | 291.427 | 297.356 | 230.065 | 178.960 | 142.319 | 117.399 | 117.566 | 163.976 | 199.444 |
| Profit / pierdere brută | 13.460 | 27.376 | -14.869 | 2.554 | 2.987 | -11.129 | 3.217 | -17.282 | -7.700 | 3.626 | 435 | -2.959 | -6.407 | -509 | -1.303 |
| Profit / pierdere netă | 4.328 | 19.341 | -18.719 | -581 | 343 | -13.908 | 271 | -20.073 | -9.924 | 1.076 | -3.848 | -6.392 | -9.394 | -509 | -1.303 |
| Active imobilizate | 86.598 | 22.514 | 23.713 | 71.969 | 72.390 | 73.890 | 73.890 | 73.890 | 88.727 | 90.227 | 87.727 | 80.754 | 80.754 | 80.754 | 80.754 |
| Active circulante | 62.955 | 60.731 | 32.425 | 24.944 | 16.467 | 15.782 | 27.033 | 17.151 | 17.548 | 12.574 | 21.068 | 33.228 | 44.719 | 46.842 | 48.592 |
| Stocuri | 44.925 | 37.808 | 20.446 | 8.679 | 16.373 | 14.279 | 20.901 | 6.838 | 13.649 | 11.824 | 16.807 | 25.985 | 43.510 | 40.003 | 47.555 |
| Creanțe | 9.104 | 7.068 | 2.044 | 7.606 | — | — | — | — | 33 | 434 | 2.647 | 33 | 607 | 590 | 733 |
| Casa și conturi la bănci | 8.926 | 15.855 | 9.935 | 8.659 | 94 | 1.503 | 6.132 | 10.313 | 3.866 | 316 | 1.614 | 7.210 | 602 | 6.249 | 304 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 3.500 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Datorii | 173.709 | 111.729 | 107.464 | 126.020 | 117.383 | 118.540 | 115.883 | 106.272 | 101.433 | 88.034 | 95.104 | 96.443 | 101.542 | 94.272 | 95.513 |
| Capitaluri proprii | -24.156 | -28.484 | -47.826 | -29.107 | -28.526 | -28.868 | -14.960 | -15.231 | 4.842 | 14.767 | 13.691 | 17.539 | 23.931 | 33.324 | 33.833 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.05.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FREYA SRL |
| Nr. reg. com. | J10/484/2006 |
| EUID | ROONRC.J10/484/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-05-02 |
| Sediu social | Str. Pieţei, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. PIEŢEI, BL.7A, ET.2, AP.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRENALITERA 2008 SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGR AUTENTIC EXPRESS CAFE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEX ANDREI GOLD CONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AQUA DONNA DISTRIB S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARTISTRY TEODORA NEAGU S.R.L. | aceeași clădire |
| CESA AUTOMATIC SRL | aceeași clădire |
| CRAMA PAN VINALEX SRL | aceeași clădire |
| D & R UBY SPEED TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DKF AQUA DISTRIB SRL inactiv | aceeași clădire |
| EDITURA ORIZONT SRL | aceeași clădire |
| FECOMAR DKF SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRANCESCA SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (39)
Sunt 39 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Buzău
| 969801 | ALCONS MADELINE SRL |
| 1145859 | HD IMPEX SRL |
| 1146935 | GEORODIMEX SRL |
| 1146994 | STEFALEX 2004 SRL |
| 1147329 | GIAD PROD SRL |
| 1147426 | CAMI IMPEX SRL |
| 1148774 | SIMION SIMI SRL |
| 1149176 | CUZA VODA IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25