GALERIA ANCORA SRL
CUI 18640762 · J2006007297401
GALERIA ANCORA SRL are CUI 18640762, nr. de înregistrare J2006007297401, înmatriculată pe 05.05.2006. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9012. În 2025: cifră de afaceri 2.123.760 lei, profit net 658.300 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,1 mil lei · mediana 66 mii lei | de 32× mediana |
| Profit net | 658 mii lei · mediana 2 mii lei | de 390× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 31% · mediana 3.7% | 838% din mediană |
| Cifră pe salariat | 2,1 mil lei · mediana 83 mii lei | de 25× mediana |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.123.760 | 1.758.703 | 1.577.123 | 577.939 | 706.598 | 1.266.222 | 494.328 | 222.885 | 61.738 | 387.497 | 6.985 | 238.463 | 97.085 | 37.009 | 68.777 |
| Venituri totale | 2.131.387 | 1.768.258 | 1.583.237 | 587.380 | 707.598 | 1.270.424 | 495.011 | 236.479 | 62.398 | 387.497 | 6.985 | 237.833 | 97.085 | 37.012 | 68.779 |
| Cheltuieli totale | 1.358.153 | 1.030.656 | 1.487.385 | 542.051 | 473.226 | 555.291 | 247.074 | 163.745 | 64.627 | 209.285 | 110.978 | 149.952 | 53.595 | 43.064 | 61.266 |
| Profit / pierdere brută | 773.234 | 737.602 | 95.852 | 45.329 | 234.372 | 715.133 | 247.937 | 72.734 | -2.229 | 178.212 | -103.993 | 87.881 | 43.490 | -6.052 | 7.513 |
| Profit / pierdere netă | 658.300 | 689.124 | 80.628 | 29.600 | 216.374 | 694.419 | 234.887 | 65.640 | -4.101 | 166.587 | -104.203 | 80.727 | 40.733 | -6.052 | 7.513 |
| Active imobilizate | 98.812 | 188.856 | 285.570 | 69.768 | 90.808 | 111.251 | 31.789 | 34.320 | 37.343 | 6.451 | — | — | 1.071 | 2.143 | 3.365 |
| Active circulante | 893.939 | 1.075.655 | 721.020 | 597.562 | 872.309 | 1.297.358 | 459.595 | 116.663 | 119.865 | 154.903 | 75.277 | 130.340 | 99.514 | 15.493 | 15.323 |
| Stocuri | 22.691 | 34.763 | 31.386 | 113.246 | 30.578 | 15.619 | 117.393 | 14.058 | 23.037 | 14.473 | — | — | — | 866 | — |
| Creanțe | 516.201 | 661.507 | 389.683 | 230.896 | 244.395 | 111.605 | 38.792 | 32.689 | 30.694 | 29.296 | 16.800 | 7.407 | 9.425 | 3.812 | 6.394 |
| Casa și conturi la bănci | 355.047 | 379.385 | 299.951 | 253.420 | 597.336 | 1.170.134 | 303.410 | 69.916 | 66.134 | 111.134 | 58.477 | 122.933 | 90.089 | 10.815 | 8.929 |
| Cheltuieli în avans | 4.942 | 3.867 | 746 | 267 | 188 | 34 | 34 | 256 | — | 700 | 784 | — | — | 1.151 | — |
| Datorii | 339.153 | 579.014 | 374.200 | 115.089 | 71.976 | 420.530 | 169.725 | 43.379 | 114.988 | 15.733 | 96.327 | 46.383 | 91.141 | 50.076 | 43.566 |
| Capitaluri proprii | 658.540 | 689.364 | 633.136 | 552.508 | 891.329 | 988.113 | 321.693 | 107.860 | 42.220 | 146.321 | -20.266 | 83.957 | 9.444 | -31.289 | -24.878 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.05.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9012 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GALERIA ANCORA SRL |
| Nr. reg. com. | J2006007297401 |
| EUID | ROONRC.J2006007297401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-05-05 |
| Sediu social | Str. Mecet, 39BIS, camera 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MECET, NR.39BIS, CAMERA 1, ET.P |
| Telefon | 0744152972 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GEMRI SERV PREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| PAN COM SERVICE SRL | aceeași clădire |
| ATELIER MOBIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| FOURGIR CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| TECHNE STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| 9 TUPLESYS SRL | 24 m |
| ALTISCAD SOFTWARE SRL | 24 m |
| INTERSAG SERVICES SRL | 26 m |
| AZIMUTH PARTNERS S.R.L. | 28 m |
| SAG SERVICES PROVIDER SRL | 28 m |
| ITLEVEL S.R.L. | 30 m |
| REAL IT SOLUTIONS S.R.L. | 30 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9003 | 2013 – 2025 |
| 9002 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25