VUK-BAU SRL
CUI 18656149 · J2006001115088
VUK-BAU SRL are CUI 18656149, nr. de înregistrare J2006001115088, înmatriculată pe 10.05.2006. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 786.344 lei, profit net 294.383 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 786 mii lei · mediana 221 mii lei | 356% din mediană |
| Profit net | 294 mii lei · mediana 19 mii lei | de 16× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 37.4% · mediana 9.3% | 402% din mediană |
| Cifră pe salariat | 393 mii lei · mediana 141 mii lei | 278% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 786.344 | 280.251 | 180.775 | 127.973 | 166.486 | 166.607 | 349.616 | 229.083 | 450.056 | 437.420 | 452.597 | 415.065 | 826.736 | 234.873 | 54.651 |
| Venituri totale | 787.459 | 283.885 | 181.278 | 178.152 | 169.891 | 177.799 | 350.416 | 230.619 | 495.611 | 472.550 | 457.284 | 418.514 | 892.076 | 236.069 | 55.676 |
| Cheltuieli totale | 472.292 | 280.687 | 202.905 | 157.139 | 168.084 | 181.553 | 334.627 | 429.841 | 528.875 | 467.298 | 451.975 | 363.964 | 888.855 | 225.922 | 89.167 |
| Profit / pierdere brută | 315.167 | 3.198 | -21.627 | 21.013 | 1.807 | -3.754 | 15.789 | -199.222 | -33.264 | 5.252 | 5.309 | 54.550 | 3.221 | 10.147 | -33.491 |
| Profit / pierdere netă | 294.383 | 360 | -23.440 | 19.245 | 108 | -5.399 | 12.292 | -201.452 | -38.218 | 5.252 | 5.309 | 54.550 | 3.221 | 10.147 | -33.491 |
| Active imobilizate | 164.183 | 114.306 | 159.127 | 68.002 | 87.548 | 103.311 | 108.206 | 109.190 | 153.153 | 68.008 | 36.172 | 27.861 | 45.615 | 3.105 | 16.689 |
| Active circulante | 159.176 | 99.317 | 59.620 | 62.271 | 81.290 | 61.076 | 80.278 | 80.520 | 125.041 | 144.266 | 143.508 | 186.947 | 163.892 | 97.474 | 91.301 |
| Stocuri | 31.920 | 10.168 | 1.723 | — | 16.065 | 16.337 | 9.279 | 27.195 | 76.436 | 116.945 | 119.201 | 157.823 | 125.031 | 74.814 | 56.296 |
| Creanțe | 65.795 | 21.529 | 39.781 | 47.838 | 36.456 | 37.081 | 33.837 | 44.382 | 25.912 | 18.715 | 19.516 | 26.304 | 26.480 | 20.732 | 32.376 |
| Casa și conturi la bănci | 61.461 | 67.620 | 18.116 | 14.433 | 28.769 | 7.658 | 37.162 | 8.943 | 22.693 | 8.606 | 4.791 | 2.820 | 12.381 | 1.928 | 2.629 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 273 | 2.263 | 0 | 0 |
| Datorii | 304.381 | 489.113 | 494.597 | 382.683 | 440.493 | 436.150 | 454.848 | 468.367 | 355.399 | 251.261 | 223.919 | 264.628 | 315.867 | 207.897 | 225.455 |
| Capitaluri proprii | 18.978 | -275.490 | -275.850 | -252.410 | -271.655 | -271.763 | -266.364 | -278.657 | -77.205 | -38.987 | -44.239 | -49.547 | -104.097 | -107.318 | -117.465 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 8 | 4 | 1 | 8 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.05.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VUK-BAU SRL |
| Nr. reg. com. | J2006001115088 |
| EUID | ROONRC.J2006001115088 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-05-10 |
| Sediu social | Str. Carpaţilor, 24, SUNNYVILLE GARDEN, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CARPAŢILOR, NR.24, SUNNYVILLE GARDEN, ET.2, AP.19 |
| Telefon | 0723763525 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADMONDO D.M. SRL inactiv | aceeași clădire |
| AEMA INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| ANNAREALTY S.R.L. | aceeași clădire |
| ART SOUL THERAPY S.R.L. | aceeași clădire |
| B.C.M. L'ANGORA GRUP SRL | aceeași clădire |
| BIONIC DENTAL CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CAMXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| CASSIE'S TRAVEL & CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| CONTUR CUT S.R.L. | aceeași clădire |
| CORIMED FAMILY S.R.L. | aceeași clădire |
| FORTIRA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GARDEN RESORT D.A. S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2013 – 2024 |
| 4299 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (36)
Sunt 36 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25