EXTREME SECURITY SRL
CUI 18675892 · J2006000825175
EXTREME SECURITY SRL are CUI 18675892, nr. de înregistrare J2006000825175, înmatriculată pe 17.05.2006. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7711. În 2025: cifră de afaceri 207.825 lei, profit net 157.923 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 208 mii lei · mediana 188 mii lei | 110% din mediană |
| Profit net | 158 mii lei · mediana 26 mii lei | 617% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 76% · mediana 15.2% | 500% din mediană |
| Cifră pe salariat | 208 mii lei · mediana 127 mii lei | 164% din mediană |
Comparat cu 43.045 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 207.825 | 77.092 | 295.518 | 245.420 | 156.025 | 133.460 | 108.230 |
| Venituri totale | 268.988 | 77.092 | 295.518 | 245.420 | 156.025 | 133.460 | 108.230 |
| Cheltuieli totale | 108.303 | 97.317 | 101.293 | 95.264 | 36.855 | 43.799 | 19.669 |
| Profit / pierdere brută | 160.685 | -20.225 | 194.225 | 150.156 | 119.170 | 89.661 | 88.561 |
| Profit / pierdere netă | 157.923 | -20.996 | 191.267 | 143.084 | 114.489 | 85.914 | 85.314 |
| Active imobilizate | 127.965 | 33.130 | 53.165 | 58.042 | 58.368 | 77.870 | 97.372 |
| Active circulante | 592.633 | 528.213 | 597.304 | 398.286 | 299.723 | 190.566 | 79.243 |
| Stocuri | 0 | 3.000 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 561.362 | 304.632 | 556.654 | 319.082 | 119.228 | 126.589 | 70.266 |
| Casa și conturi la bănci | 31.271 | 220.581 | 40.650 | 79.204 | 180.495 | 63.977 | 8.977 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 6.557 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 21.404 | 26.628 | 88.201 | 85.327 | 72.174 | 97.008 | 91.101 |
| Capitaluri proprii | 699.194 | 541.272 | 562.268 | 371.001 | 285.917 | 171.428 | 85.514 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 27.05.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 7711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXTREME SECURITY SRL |
| Nr. reg. com. | J17/825/2006 |
| EUID | ROONRC.J2006000825175 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-05-17 |
| Sediu social | Str. Petru Rareş, 12, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. PETRU RAREŞ, NR.12, BL.B7, SC.6, AP.51 |
| Telefon | 0745183008 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXONIA IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMAZING DANUBE PANORAMA S.R.L. | aceeași clădire |
| AVAMED SRL | aceeași clădire |
| CHEFSOLUTIONSLTD S.R.L. | aceeași clădire |
| DANMIHAI DELIVERY S.R.L. | aceeași clădire |
| EMBEDX TECH CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| MDO ELECTRIC CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDIMFARM TC SRL | aceeași clădire |
| PFC MARAND WORKS SRL inactiv | aceeași clădire |
| PRALLCO SISTEME SRL | aceeași clădire |
| PRIMAFARM INOVATIV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PROJ-ROAM S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7711 | 2020 – 2025 |
| 8010 | 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Galaţi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25