Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NYKOS CENTER SRL

CUI 18698306 · J10/569/2006 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NYKOS CENTER SRL are CUI 18698306, nr. de înregistrare J10/569/2006, înmatriculată pe 24.05.2006. Sediul social e în Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4762. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Activă de 20 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 198 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 272.135 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 395 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 114 lei 112012: 0 lei 122013: -116 lei 132014: 0 lei 14
Salariați 0
2013: 0 132014: 0 14
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2014201320122011
Cifra de afaceri netă000395
Venituri totale000396
Cheltuieli totale0116—260
Profit / pierdere brută0-1160136
Profit / pierdere netă0-1160114
Active imobilizate88.42088.42088.42088.420
Active circulante325.866325.866325.921325.921
Stocuri136.040136.040136.040136.040
Creanțe10.20110.20110.20110.201
Casa și conturi la bănci179.625179.625179.680179.680
Datorii318.336318.336318.275318.275
Capitaluri proprii95.95095.95096.06696.066
Capital subscris vărsat200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 08.07.2016
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală R. Sărat
CAEN principal4762
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNYKOS CENTER SRL
Nr. reg. com.J10/569/2006
EUIDROONRC.J10/569/2006
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2006-05-24
Sediu socialSat Oreavul Com. Valea Râmnicului, BUZĂU
Domiciliu fiscalJUD. BUZĂU, SAT OREAVUL COM. VALEA RÂMNICULUI
Telefon0745149955
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47622011 – 2014

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (54)

Sunt 54 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

7655636 MATEX SERV SRL
15406970 SIP CEAHLAU SRL
17176320 VALENTINA COMERCIAL 92 S.R.L.
17819760 OPREA FILUTA ASOCIATIE FAMILIALA
18125392 DROGHERIA ADY 2005 SRL
18330753 SILVIA SYSY S.R.L.
18453721 CONECTIC 06 S.R.L.
18658352 BEBETO COM SRL
18663480 SANALEX CONSTRUCT S.R.L.
18839030 INTER TRANS PRONTO FRESCO S.R.L.
19126094 LOGISTICA CONSULTING SRL
19310754 SUDITU AURELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (13)

1814329947614762476347895211524752747140748577228219

Alte firme din Buzău

1154695 DIFCART SA
1167083 CADIF PRESS SRL
8064913 LIBRA COM SRL
10368680 PLANETA ELCO SRL
17683323 OANA STYLE SRL
30555305 BLUE PENCIL MDA SRL
31375493 ECOPAL ACTIV SRL
32315830 LIBRARIA MIOMA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12