INGRIDYS SRL
CUI 18730601 · J07/323/2006
INGRIDYS SRL are CUI 18730601, nr. de înregistrare J07/323/2006, înmatriculată pe 02.06.2006. Sediul social e în Loc. Darabani, Oraş Darabani, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 21.885 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 66 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -22 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Cifră pe salariat | 0 lei · mediana 84 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 14.302 | 4.849 | 31.730 | 33.975 | 34.395 | 28.078 | 9.949 | 2.398 | 815 | 1.510 |
| Venituri totale | 0 | 34.161 | 4.849 | 31.730 | 33.975 | 34.395 | 28.078 | 9.949 | 2.398 | 815 | 1.510 |
| Cheltuieli totale | 21.885 | 33.399 | 16.729 | 52.680 | 33.294 | 49.028 | 25.988 | 10.841 | 8.028 | 7.588 | 4.376 |
| Profit / pierdere brută | -21.885 | 762 | -11.880 | -20.950 | 681 | -14.633 | 2.090 | -892 | -5.630 | -6.773 | -2.866 |
| Profit / pierdere netă | -21.885 | 619 | -11.928 | -21.267 | 341 | -14.978 | 1.281 | -1.190 | -5.702 | -6.913 | -3.116 |
| Active imobilizate | 3.642 | 4.173 | 4.704 | 5.765 | 6.296 | 6.827 | 7.358 | 7.889 | 4.594 | 4.739 | 4.884 |
| Active circulante | 0 | 12.012 | 13.507 | 11.857 | 24.477 | 17.742 | 31.592 | 35.730 | 26.887 | 20.870 | 14.903 |
| Stocuri | 0 | 9.198 | 13.948 | 12.298 | 24.477 | 17.742 | 31.592 | 35.730 | 26.887 | 20.419 | 14.274 |
| Creanțe | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14 |
| Casa și conturi la bănci | 0 | 2.814 | -441 | -441 | — | — | — | — | — | 451 | 615 |
| Datorii | 78.847 | 69.505 | 72.150 | 60.749 | 52.633 | 46.770 | 46.174 | 52.124 | 38.796 | 27.222 | 14.737 |
| Capitaluri proprii | -75.205 | -53.320 | -53.939 | -43.127 | -21.860 | -22.201 | -7.224 | -8.505 | -7.315 | -1.613 | 5.050 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 19.09.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Darabani |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INGRIDYS SRL |
| Nr. reg. com. | J07/323/2006 |
| EUID | ROONRC.J07/323/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-06-02 |
| Sediu social | Str. 1 DECEMBRIE, 111, Orş. Darabani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, ORŞ. DARABANI, STR. 1 DECEMBRIE, NR.111, BL.H3, ET.2, AP.3 |
| Telefon | 0744577216 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AAI COMMERCE ECONOMIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADI CRIS AUTOKILLER S.R.L. | aceeași clădire |
| AG HUIT S.R.L. | aceeași clădire |
| AMARILIS LILIART S.R.L. | aceeași clădire |
| ART CONSUM ZONE S.R.L. | aceeași clădire |
| AVADARCOM NORD S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTUL SERVICE SRL | aceeași clădire |
| BENONE FAST-FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| BIOHERVI GUSTOS & NATURAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BIT SENTINEL SECURITY SRL | aceeași clădire |
| BLUEGATE NORD SERV S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2012 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Botoşani
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08