GALEX OTILIA S.R.L.
CUI 18736620 · J02/1034/2006
GALEX OTILIA S.R.L. are CUI 18736620, nr. de înregistrare J02/1034/2006, înmatriculată pe 05.06.2006. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 18.964 lei, profit net 2.501 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 19 mii lei · mediana 158 mii lei | 12% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 5 mii lei | 48% din mediană |
| Marjă netă | 13.2% · mediana 3.2% | 412% din mediană |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18.964 | 16.527 | 26.840 | 43.122 | 70.232 | 45.314 | 69.671 | 89.266 | 101.492 | 39.988 | 41.603 | 47.948 | 39.698 | 42.673 | 46.289 |
| Venituri totale | 19.251 | 16.769 | 27.149 | 53.786 | 70.365 | 45.830 | 70.760 | 90.892 | 103.504 | 40.865 | 41.603 | 47.948 | 39.698 | 42.673 | 46.289 |
| Cheltuieli totale | 16.273 | 13.501 | 22.175 | 56.373 | 47.353 | 25.722 | 58.629 | 60.124 | 47.563 | 31.949 | 30.377 | 38.172 | 34.681 | 44.687 | 52.880 |
| Profit / pierdere brută | 2.978 | 3.268 | 4.974 | -2.587 | 23.012 | 20.108 | 12.131 | 30.768 | 55.941 | 8.916 | 11.226 | 9.776 | 5.017 | -2.014 | -6.591 |
| Profit / pierdere netă | 2.501 | 2.745 | 4.178 | -3.476 | 23.012 | 18.817 | 11.565 | 29.936 | 52.836 | 7.690 | 9.978 | 8.338 | 3.826 | -3.294 | -7.979 |
| Active imobilizate | — | — | — | 2.994 | 6.261 | 9.528 | — | 556 | 1.889 | 3.222 | — | — | — | — | 7 |
| Active circulante | 8.671 | 5.829 | 2.536 | 8.825 | 19.307 | 14.045 | 15.782 | 34.396 | 47.160 | 3.761 | 1.858 | 496 | 797 | 577 | 1.020 |
| Stocuri | 102 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 272 | 374 | 374 | 1.155 | 272 | — | — | 20.000 | — | — | — | 60 | 507 | 509 | 456 |
| Casa și conturi la bănci | 8.297 | 5.455 | 2.162 | 7.670 | 19.035 | 14.045 | 15.782 | 14.396 | 47.160 | 3.761 | 1.858 | 436 | 290 | 68 | 564 |
| Datorii | 723 | 382 | -166 | 13.295 | 556 | 2.756 | 2.217 | 3.016 | 1.354 | 12.125 | 14.689 | 23.306 | 31.945 | 35.550 | 32.706 |
| Capitaluri proprii | 7.948 | 5.447 | 2.702 | -1.476 | 25.012 | 20.817 | 13.565 | 31.936 | 47.695 | -5.142 | -12.831 | -22.810 | -31.148 | -34.973 | -31.679 |
| Capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Sep 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.06.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GALEX OTILIA SRL |
| Nr. reg. com. | J02/1034/2006 |
| EUID | ROONRC.J02/1034/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-06-05 |
| Sediu social | Str. Rozelor, 124, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ROZELOR, NR.124 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTAMIRA SERVICE SRL inactiv | 44 m |
| DEM SYSTEM INSTAL S.R.L. inactiv | 44 m |
| MOFT-BOX S.R.L. inactiv | 44 m |
| BARBER BLEND S.R.L. | 78 m |
| BARBER PRO CONCEPT S.R.L. | 78 m |
| RUSCAN TRANS ROAD SRL inactiv | 93 m |
| TECNOMET SRL | 98 m |
| MARCEL REAL CONSTRUCT S.R.L. | 107 m |
| ALPHA SQUASH SRL | 108 m |
| PANDEK ACCOUNTANT SRL inactiv | 111 m |
| R&R CLEAR ACCOUNTING SRL | 111 m |
| HERCIU BOGDAN CONSTRUCT S.R.L. | 112 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25