PADY FLOR SRL
CUI 18756180 · J2006000660105
PADY FLOR SRL are CUI 18756180, nr. de înregistrare J2006000660105, înmatriculată pe 12.06.2006. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8130. În 2024: cifră de afaceri 23.771 lei, profit net 8.022 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 188 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 26 mii lei | 31% din mediană |
| Marjă netă | 33.7% · mediana 15.2% | 222% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23.771 | 16.755 | 12.211 | 10.726 | 1.708 | 2.825 | 962 | 4.309 | 13.693 | 11.591 | 16.553 | 5.928 | 2.773 | 8.130 |
| Venituri totale | 23.771 | 16.755 | 12.211 | 10.726 | 1.708 | 2.825 | 962 | 4.309 | 13.693 | 11.591 | 16.554 | 5.928 | 2.773 | 8.141 |
| Cheltuieli totale | 14.623 | 11.150 | 9.877 | 6.794 | 752 | 1.240 | 1.472 | 4.738 | 14.777 | 12.739 | 20.910 | 7.066 | 2.851 | 11.396 |
| Profit / pierdere brută | 9.148 | 5.605 | 2.334 | 3.932 | 956 | 1.585 | -510 | -429 | -1.084 | -1.148 | -4.356 | -1.138 | -78 | -3.255 |
| Profit / pierdere netă | 8.022 | 5.605 | 1.968 | 3.610 | 905 | 1.500 | -539 | -553 | -1.495 | -1.496 | -4.853 | -1.311 | -78 | -3.255 |
| Active circulante | 10.122 | 7.753 | 10.232 | 16.306 | 22.592 | 21.676 | 20.180 | 19.707 | 19.813 | 11.689 | 4.301 | 7.080 | 4.926 | 5.004 |
| Stocuri | 1.243 | 4.030 | 9.375 | 14.420 | 18.286 | 18.206 | 19.301 | 19.627 | 19.367 | 11.529 | 2.894 | 5.791 | 4.224 | 3.622 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 500 | 282 | 282 |
| Casa și conturi la bănci | 8.879 | 3.723 | 857 | 1.886 | 4.306 | 3.470 | 879 | 80 | 446 | 160 | 1.407 | 789 | 420 | 1.100 |
| Datorii | 9.042 | 14.696 | 22.778 | 30.821 | 40.717 | 40.705 | 40.709 | 39.697 | 39.250 | 29.631 | 20.747 | 18.674 | 15.209 | 15.209 |
| Capitaluri proprii | 1.080 | -6.943 | -12.546 | -14.515 | -18.125 | -19.029 | -20.529 | -19.990 | -19.437 | -17.942 | -16.446 | -11.594 | -10.283 | -10.205 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 0 | 1 | 0 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 07.04.2026 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 8130 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PADY FLOR SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000660105 |
| EUID | ROONRC.J2006000660105 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-06-12 |
| Sediu social | Str. PLUT. TORCARU, 22, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. PLUT. TORCARU, NR.22 |
| Telefon | 0762675030 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8130 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25