SERDFLOR AUTO H.B. SRL
CUI 18786149 · J2006001152023
SERDFLOR AUTO H.B. SRL are CUI 18786149, nr. de înregistrare J2006001152023, înmatriculată pe 21.06.2006. Sediul social e în Loc. Ineu, Oraş Ineu, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 506.422 lei, pierdere netă 19.973 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 506 mii lei · mediana 129 mii lei | 391% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | -3.9% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 127 mii lei · mediana 112 mii lei | 114% din mediană |
Comparat cu 30.788 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 506.422 | 554.142 | 538.492 | 290.900 | 117.100 | 63.989 | 89.217 | 82.482 | 60.951 | 91.111 | 36.439 | 74.661 | 57.600 | 36.223 | 43.780 |
| Venituri totale | 543.825 | 554.195 | 538.492 | 290.900 | 117.100 | 63.989 | 89.217 | 82.562 | 60.951 | 91.219 | 36.450 | 74.731 | 57.639 | 36.223 | 43.786 |
| Cheltuieli totale | 563.798 | 561.366 | 516.288 | 198.998 | 113.194 | 60.117 | 84.787 | 81.008 | 58.883 | 55.065 | 77.124 | 56.427 | 52.116 | 33.948 | 44.099 |
| Profit / pierdere brută | -19.973 | -7.171 | 22.204 | 91.902 | 3.906 | 3.872 | 4.430 | 1.554 | 2.068 | 36.154 | -40.674 | 18.304 | 5.523 | 2.275 | -313 |
| Profit / pierdere netă | -19.973 | -8.893 | 12.164 | 83.753 | 393 | 1.960 | 1.754 | -922 | 238 | 33.418 | -41.768 | 16.062 | 3.806 | 1.911 | -397 |
| Active imobilizate | 45.468 | 9.364 | 10.663 | 5.029 | 5.487 | 5.945 | 6.404 | 6.862 | 7.320 | 2.279 | 2.279 | 2.710 | 3.744 | 4.778 | 5.812 |
| Active circulante | 107.022 | 184.788 | 223.432 | 121.893 | 35.179 | 16.499 | 32.584 | 30.387 | 17.451 | 23.820 | 7.329 | 61.635 | 48.440 | 41.006 | 29.978 |
| Stocuri | 197 | 106 | 106 | — | 7.530 | 7.530 | 5.025 | 5.025 | 5.025 | 10.257 | 5.025 | 29.367 | 27.841 | 22.571 | 20.974 |
| Creanțe | 5.454 | 11.135 | 28.494 | 77 | 26.830 | 7.801 | 3.713 | — | 11.525 | 12.661 | 1.907 | 20.275 | 5.477 | 6.209 | 8.834 |
| Casa și conturi la bănci | 101.371 | 173.547 | 194.832 | 121.816 | 819 | 1.168 | 23.846 | 25.362 | 901 | 902 | 397 | 11.993 | 15.122 | 12.226 | 170 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 2.789 | — | 47.768 | 56.315 | 30.379 | — | 27.798 | 36.998 | — | — | — | 3.367 | — |
| Datorii | 66.192 | 87.880 | 109.219 | 11.421 | 56.686 | 47.404 | 39.972 | 9.607 | 24.005 | 34.771 | 14.700 | 27.669 | 31.569 | 32.342 | 20.893 |
| Capitaluri proprii | 86.298 | 106.272 | 127.665 | 115.501 | 31.748 | 31.355 | 29.395 | 27.642 | 28.564 | 28.326 | -5.092 | 36.676 | 20.615 | 16.809 | 14.897 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 6 | 5 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.06.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Ineu |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SERDFLOR AUTO H.B. SRL |
| Nr. reg. com. | J2006001152023 |
| EUID | ROONRC.J2006001152023 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-06-21 |
| Sediu social | Calea ARADULUI, 2, Orş. Ineu, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, ORŞ. INEU, CAL. ARADULUI, NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRIROBOT S.R.L. | aceeași clădire |
| BILENA SRL | aceeași clădire |
| BOA FIT GYM S.R.L. | aceeași clădire |
| DATA CAPTURE SRL | aceeași clădire |
| SLM SERVICE INEU SRL | aceeași clădire |
| ALFA TRUST SRL | 22 m |
| MAXIMOD SRL | 62 m |
| METIS IMPEX SRL inactiv | 101 m |
| TREDECO HOLDING SRL | 101 m |
| A.L.D. MISTIC DISTRIBUTION SRL | 167 m |
| AINEE SRL | 217 m |
| SELAH - G.I.C. S.R.L. | 389 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
| 6813460 | SOLITER SRL |
| 6924191 | HELARIS S.R.L. |
| 10647013 | MARY PROD S.R.L. |
| 13613600 | ATALIA NABOT S.R.L. |
| 27150980 | MICDOL SRL |
| 28080603 | ANCAŞ ANDREI-ALIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25