CIPRIANI SRL
CUI 18786203 · J2006000358075
CIPRIANI SRL are CUI 18786203, nr. de înregistrare J2006000358075, înmatriculată pe 21.06.2006. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 1.913.244 lei, profit net 790.320 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,9 mil lei · mediana 221 mii lei | 866% din mediană |
| Profit net | 790 mii lei · mediana 19 mii lei | de 42× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 2 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 41.3% · mediana 9.3% | 444% din mediană |
| Cifră pe salariat | 319 mii lei · mediana 141 mii lei | 226% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.913.244 | 1.504.150 | 1.344.760 | 1.196.887 | 1.073.430 | 1.119.450 | 1.113.916 | 775.551 | 852.193 | 445.295 | 101.281 | 73.995 | 24.863 | 30.361 | 39.218 |
| Venituri totale | 1.975.258 | 1.526.931 | 1.344.780 | 1.196.887 | 1.073.430 | 1.119.450 | 1.113.916 | 775.551 | 1.007.370 | 445.295 | 101.281 | 73.995 | 28.674 | 30.627 | 39.240 |
| Cheltuieli totale | 1.088.674 | 658.853 | 633.549 | 579.100 | 502.830 | 504.519 | 519.148 | 331.705 | 348.156 | 266.877 | 51.655 | 42.915 | 91.229 | 75.711 | 80.605 |
| Profit / pierdere brută | 886.584 | 868.078 | 711.231 | 617.787 | 570.600 | 614.931 | 594.768 | 443.846 | 659.214 | 178.418 | 49.626 | 31.080 | -62.555 | -45.084 | -41.365 |
| Profit / pierdere netă | 790.320 | 833.788 | 699.799 | 606.405 | 561.153 | 604.726 | 583.628 | 436.085 | 649.145 | 173.960 | 46.588 | 28.860 | -63.415 | -45.084 | -41.365 |
| Active imobilizate | 41.648 | 62.687 | 94.410 | 140.080 | 123.641 | 10.879 | 18.236 | 32.883 | 47.531 | 80.466 | 57.396 | 4.274 | 17.796 | 79.713 | 110.006 |
| Active circulante | 852.795 | 1.560.926 | 1.198.941 | 658.029 | 814.052 | 730.802 | 741.928 | 518.282 | 783.124 | 165.107 | 77.904 | 16.858 | 5.156 | 5.990 | 14.414 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.261 | 52 | 4.451 | 4.024 |
| Creanțe | 644.851 | 184.390 | 175.137 | 220.144 | 211.205 | 248.913 | 307.014 | 371.009 | 443.308 | 140.709 | 8.501 | 4.364 | 4.384 | 1.149 | 8.362 |
| Casa și conturi la bănci | 207.944 | 376.536 | 1.023.804 | 437.885 | 602.847 | 481.889 | 434.914 | 147.273 | 339.816 | 24.398 | 69.403 | 9.233 | 720 | 390 | 2.028 |
| Cheltuieli în avans | 23 | 1.315 | 544 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 40.897 | 727.805 | 343.560 | 127.573 | 63.563 | 63.054 | 113.263 | 49.892 | 79.607 | 3.670 | 2.906 | 23.509 | 54.189 | 53.525 | 42.426 |
| Capitaluri proprii | 853.569 | 897.123 | 950.335 | 670.536 | 874.130 | 678.627 | 646.901 | 501.273 | 751.048 | 241.903 | 132.394 | -2.377 | -31.237 | 32.178 | 81.994 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 7 | 8 | 7 | 6 | 7 | 5 | 6 | 5 | 4 | 1 | 2 | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.06.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIPRIANI SRL |
| Nr. reg. com. | J07/358/2006 |
| EUID | ROONRC.J2006000358075 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-06-21 |
| Sediu social | Str. Ion Pillat, 6, Mun. Botoşani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. ION PILLAT, NR.6, SC.A, ET.2, AP.10 |
| Telefon | 0231 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.BIS.Z.NEUE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADRY-AMYTYS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALT TAB AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDY'S TREND S.R.L. | aceeași clădire |
| BRAISTEANU SRL inactiv | aceeași clădire |
| CEDIWORK TRADE SRL | aceeași clădire |
| CO-MI SRL MILANO-ITALIA FILIALA CO-MI SRL BOTOSANI | aceeași clădire |
| CONTĂM AMC S.R.L. | aceeași clădire |
| DANRO INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIAGONAL CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIOCONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| DOVA INVEST SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (24)
Alte firme din Botoşani
| 6868830 | MERIDIAN SRL |
| 6924710 | VASCO INSTA SRL |
| 8080781 | UTILCON SRL |
| 8227735 | VALEX SERV SRL |
| 8479651 | SOFIEA IMPEX SRL |
| 9100992 | EL-SAN-TERMO SRL |
| 9871768 | INSTAL-CON SRL |
| 10790004 | WALAND SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25