MUSTANG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL
CUI 18809986 · J2006000538097
MUSTANG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL are CUI 18809986, nr. de înregistrare J2006000538097, înmatriculată pe 29.06.2006. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 150.000 lei, pierdere netă 960 lei, 69.922 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 150.000 | 150.000 | -3.554 | -3.554 | -3.554 | -3.554 | -3.554 | -3.554 | -3.554 | -3.554 | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | — | — | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | — | — | — | — | — |
| Cheltuieli totale | 2.440 | 2.440 | 63.102 | 64.257 | 65.551 | 62.951 | 65.733 | 61.618 | 60.314 | 77.841 | — | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -19.229 | 16.110 | 10.393 | -6.200 | -1.894 | -6.789 | 10.926 | 28.160 | — | — | — | — | — |
| Profit / pierdere netă | -960 | -9.634 | -19.229 | 16.110 | 10.393 | -6.200 | -1.894 | -6.789 | 10.926 | 28.160 | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 100.166 | 136.199 | 180.077 | 216.256 | 129.829 | 135.621 | 200.487 | 151.665 | 154.578 | 161.100 | — | — | — | — | — |
| Stocuri | 100.166 | 136.199 | 180.077 | 216.256 | 129.829 | 135.621 | 200.487 | 151.665 | 154.578 | 161.100 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 125.119 | 90.896 | 57.194 | 40.649 | 113.577 | 126.607 | 49.627 | 91.291 | 95.584 | 78.840 | — | — | — | — | — |
| Cheltuieli în avans | 31.469 | 87.479 | 53.142 | 37.232 | 70.160 | 83.779 | 46.654 | 87.770 | 92.391 | 77.141 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 93.650 | 3.417 | 4.052 | 3.417 | 43.417 | 42.828 | 2.973 | 3.521 | 3.193 | 1.699 | — | — | — | — | — |
| Provizioane | 1.642 | 1.750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 0 | 0 | 1.478 | 1.797 | 2.615 | 31.174 | 11.861 | 2.101 | 1.900 | 1.403 | — | — | — | — | — |
| Capital subscris vărsat | 0 | 0 | 235.793 | 255.108 | 240.791 | 231.054 | 238.253 | 240.855 | 248.262 | 238.537 | — | — | — | — | — |
| Patrimoniul regiei | 223.643 | 225.345 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | — | — | — | — | — |
| Număr mediu de salariați | 69.922 | 65.850 | 0 | 16.110 | 10.393 | 0 | 0 | 0 | 10.926 | 28.160 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.06.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MUSTANG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000538097 |
| EUID | ROONRC.J2006000538097 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-06-29 |
| Sediu social | Str. Carpaţi, 28, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. CARPAŢI, NR.28 |
| Telefon | 0239610236 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANA GARDENS CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTOLIV COM SRL | aceeași clădire |
| BIANLIDA SRL | aceeași clădire |
| BORBIOANIDIS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DATA SMART SHIELD S.R.L. | aceeași clădire |
| DEPITSERV SRL | aceeași clădire |
| DIAPAV EXPEDITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EDUARDS BARN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GAVANSORY SRL inactiv | aceeași clădire |
| GORDION BAR S.R.L. | aceeași clădire |
| KOMANTSU TRADE SRL | aceeași clădire |
| LEMNOFAM PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08