HOLLIDAY INN SRL
CUI 18826464 · J2006002183354
HOLLIDAY INN SRL are CUI 18826464, nr. de înregistrare J2006002183354, înmatriculată pe 05.07.2006. Sediul social e în Municipiul Lugoj, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4211. În 2025: cifră de afaceri 919.531 lei, profit net 82.282 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 920 mii lei · mediana 221 mii lei | 416% din mediană |
| Profit net | 82 mii lei · mediana 19 mii lei | 441% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 8.9% · mediana 9.3% | 96% din mediană |
| Cifră pe salariat | 230 mii lei · mediana 141 mii lei | 163% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 919.531 | 768.455 | 290.954 | — | 100 | 184 | 100 | 420 | 336 | 4.533 | 3.097 | 119.839 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 919.533 | 768.455 | 290.954 | 0 | 100 | 184 | 100 | 420 | 336 | 4.533 | 3.097 | 119.839 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 817.641 | 671.898 | 158.559 | — | 4.089 | 40.483 | 84 | 314 | 105 | — | 43.317 | 129.302 | — | — |
| Profit / pierdere brută | 101.892 | 96.557 | 132.395 | 0 | -3.989 | -40.299 | 16 | 106 | 231 | 4.533 | -40.220 | -9.463 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 82.282 | 80.895 | 111.558 | 0 | -3.992 | -40.303 | 13 | 93 | 219 | 4.397 | -40.312 | -13.058 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 76.058 | 60.336 | — | — | — | — | — | — | 314 | 419 | 419 | 419 | 419 | 419 |
| Active circulante | 195.180 | 119.470 | 90.474 | 539.711 | 539.711 | 541.553 | 540.910 | 540.893 | 689.276 | 1.044.591 | 1.233.124 | 820.309 | 1.272 | 1.272 |
| Stocuri | 58.947 | 18.158 | 3.187 | — | — | — | 1.019 | 1.019 | 1.019 | 1.019 | 1.019 | 973 | 973 | 973 |
| Creanțe | 1.000 | 10.443 | 9.102 | 539.591 | 539.591 | 541.553 | 539.871 | 539.874 | 687.754 | 1.043.452 | 1.242.388 | 813.400 | 299 | 299 |
| Casa și conturi la bănci | 135.233 | 90.869 | 78.185 | 120 | 120 | — | 20 | — | 503 | 120 | -10.283 | 5.936 | — | — |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 74.270 | 74.270 | — | — | — |
| Datorii | 90.289 | 81.140 | 72.702 | 198.536 | 198.536 | 196.386 | 155.440 | 155.436 | 185.033 | 342.516 | 375.058 | 178.662 | 2.534 | 2.534 |
| Venituri în avans | — | — | — | 434.961 | 434.961 | 434.961 | 434.961 | 434.961 | 554.154 | 826.581 | 986.968 | 655.968 | — | — |
| Capitaluri proprii | 180.949 | 98.666 | 17.772 | -93.786 | -93.786 | -89.794 | -49.491 | -49.504 | -49.597 | -49.817 | -54.213 | -13.902 | -843 | -843 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 1 | — | 1 | 2 | — | — | — | — | 2 | 3 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 15.01.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Lugoj |
| CAEN principal | 4211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HOLLIDAY INN SRL |
| Nr. reg. com. | J2006002183354 |
| EUID | ROONRC.J2006002183354 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-07-05 |
| Sediu social | Str. Tiberiu Brediceanu, 21, CAMERA 3, Mun. Lugoj, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, STR. TIBERIU BREDICEANU, NR.21, CAMERA 3 |
| Telefon | 0724019581 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BROFISHING & PARTNERS S.R.L. | 22 m |
| DSA NATASHA MOTORS S.R.L. | 70 m |
| POLINOM SRL | 71 m |
| CERTIFIC.RO SRL | 96 m |
| DRAGOMIR SPEDITION SRL | 96 m |
| GREEN PLUS SRL | 96 m |
| SELTO RECYCLING SRL inactiv | 96 m |
| SERMAC CONSTRUCT & DESIGN SRL | 96 m |
| FABIAN SRL inactiv | 102 m |
| ONE PROD TES S.R.L. | 106 m |
| AM INTERGAST SRL inactiv | 185 m |
| JAC & SOR 95 SRL inactiv | 213 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4211 | 2013 – 2025 |
| 7311 | 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (43)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08