TEAM CLOTHES S.R.L.
CUI 18827397 · J13/2074/2006
TEAM CLOTHES S.R.L. are CUI 18827397, nr. de înregistrare J13/2074/2006, înmatriculată pe 05.07.2006. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2024: cifră de afaceri 15.609 lei, profit net 877 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 16 mii lei · mediana 158 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 877 lei · mediana 5 mii lei | 17% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 5.6% · mediana 3.2% | 175% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.609 | 12.534 | 14.084 | 14.737 | 31.493 | 2.791 | 13.538 | 13.844 | 12.017 | 15.805 | 13.767 |
| Venituri totale | 15.609 | 12.534 | 14.084 | 14.737 | 31.493 | 2.791 | 13.538 | 13.844 | 12.017 | 15.805 | 13.767 |
| Cheltuieli totale | 14.565 | 10.928 | 7.602 | 6.618 | 12.481 | 2.676 | 12.141 | 10.971 | 6.341 | 8.070 | 18.068 |
| Profit / pierdere brută | 1.044 | 1.606 | 6.482 | 8.119 | 19.012 | 115 | 1.397 | 2.873 | 5.676 | 7.735 | -4.301 |
| Profit / pierdere netă | 877 | 2.298 | 6.059 | 7.677 | 18.068 | 32 | 993 | 2.458 | 5.315 | 7.285 | -4.301 |
| Active imobilizate | 33.587 | 37.610 | 37.610 | 5.785 | 5.785 | 5.785 | 5.785 | 5.785 | 5.785 | 5.785 | 15.701 |
| Active circulante | 2.420 | 2.353 | 529 | 788 | 1.718 | 2.192 | 1.625 | 506 | 332 | 3.136 | 200 |
| Stocuri | 1.590 | 1.590 | — | — | — | — | — | — | — | 720 | — |
| Casa și conturi la bănci | 830 | 763 | 529 | 788 | 1.718 | 2.192 | 1.625 | 506 | 332 | 2.416 | 200 |
| Datorii | 30.391 | 35.224 | 54.066 | 28.559 | 37.166 | 55.708 | 55.173 | 55.047 | 57.331 | 65.450 | 76.200 |
| Capitaluri proprii | 5.616 | 4.739 | -15.927 | -21.986 | -29.663 | -47.731 | -47.763 | -48.756 | -51.214 | -56.529 | -60.299 |
| Capital subscris vărsat | 290 | — | 290 | — | 290 | 290 | 290 | 290 | 290 | 290 | 290 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.07.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEAM CLOTHES SRL |
| Nr. reg. com. | J13/2074/2006 |
| EUID | ROONRC.J13/2074/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-07-05 |
| Sediu social | Bld. 1 Mai, 105, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.105, BL.C6, SC.A, ET.2 |
| Telefon | 0724965148 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTAIR CONSULT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANTONIANI STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTO JADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTODEZROBERTO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AXA WORK SRL inactiv | aceeași clădire |
| DARIA PROTECT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELECTRIC CABLE SRL | aceeași clădire |
| HALMYRIS SRL inactiv | aceeași clădire |
| KRIPTIQ BMA SRL inactiv | aceeași clădire |
| PIRATECH OPERATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| RIGEL CONSULT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROBERTINA ACTIV STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Constanţa
| 1880787 | MOBIL SRL |
| 1895036 | ADI-COLA 79 SRL |
| 1897843 | GELPET COM SRL |
| 2750513 | MANAFU SRL |
| 2979372 | SERVCOM-ADRIAN SRL |
| 3699427 | RAVIMPEX SRL |
| 3858026 | LARY-PREST SRL |
| 3858328 | LACHIS IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08