NIGHT SKY SRL
CUI 18834963 · J2006002325127
NIGHT SKY SRL are CUI 18834963, nr. de înregistrare J2006002325127, înmatriculată pe 07.07.2006. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 906.535 lei, profit net 61.340 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 907 mii lei · mediana 199 mii lei | 456% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 3 mii lei | de 22× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 6.8% · mediana 1.6% | 425% din mediană |
| Cifră pe salariat | 302 mii lei · mediana 224 mii lei | 135% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 906.535 | 900.516 | 964.730 | 753.081 | 722.211 | 875.739 | 844.825 | 746.680 | 763.075 | 806.476 | 849.269 | 723.182 | 601.870 | 473.855 | 361.592 |
| Venituri totale | 906.924 | 900.516 | 964.730 | 753.081 | 722.211 | 875.739 | 844.825 | 746.680 | 763.075 | 806.476 | 849.269 | 723.182 | 601.870 | 473.855 | 361.592 |
| Cheltuieli totale | 822.746 | 702.729 | 1.054.557 | 743.227 | 621.788 | 775.921 | 770.597 | 769.409 | 680.653 | 764.351 | 800.175 | 670.948 | 564.801 | 443.690 | 351.840 |
| Profit / pierdere brută | 84.178 | 197.787 | -89.827 | 9.854 | 100.423 | 99.818 | 74.228 | -22.729 | 82.422 | 42.125 | 49.094 | 52.234 | 37.069 | 30.165 | 9.752 |
| Profit / pierdere netă | 61.340 | 175.147 | -99.329 | 2.321 | 93.200 | 92.795 | 65.759 | -30.198 | 75.622 | 37.136 | 41.207 | 43.727 | 31.058 | 24.688 | 7.878 |
| Active imobilizate | 468.853 | 388.621 | 418.454 | 418.453 | 324.440 | 337.339 | 331.863 | 360.112 | 45.459 | 66.246 | 1.359 | 2.578 | 3.188 | 3.798 | 4.880 |
| Active circulante | 1.249.029 | 1.262.217 | 1.212.651 | 1.340.397 | 1.364.214 | 1.225.083 | 1.191.814 | 1.058.144 | 1.027.650 | 830.958 | 746.084 | 776.424 | 910.754 | 604.938 | 402.257 |
| Stocuri | 1.152.609 | 1.141.121 | 1.114.846 | 1.323.005 | 1.351.215 | 1.213.675 | 1.182.061 | 1.055.871 | 986.353 | 826.953 | 722.399 | 728.118 | 890.601 | 556.336 | 374.370 |
| Creanțe | 39.932 | 15.189 | 31.866 | 8.766 | 4.457 | 6.273 | 4.212 | 280 | 33.406 | 2 | 21.611 | 36.240 | 18.318 | 46.209 | 24.989 |
| Casa și conturi la bănci | 56.488 | 105.907 | 65.939 | 8.626 | 8.542 | 5.135 | 5.541 | 1.993 | 7.891 | 4.003 | 2.074 | 12.066 | 1.835 | 2.393 | 2.898 |
| Cheltuieli în avans | 389 | — | — | — | — | — | — | — | — | 885 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.052.120 | 1.046.027 | 1.202.104 | 1.226.930 | 1.159.055 | 1.126.023 | 1.180.073 | 1.140.411 | 765.066 | 665.668 | 552.358 | 625.124 | 803.791 | 529.643 | 354.968 |
| Capitaluri proprii | 666.151 | 604.811 | 429.664 | 531.920 | 529.599 | 436.399 | 343.604 | 277.845 | 308.043 | 232.421 | 195.085 | 153.878 | 110.151 | 79.093 | 52.169 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 7 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.07.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NIGHT SKY SRL |
| Nr. reg. com. | J2006002325127 |
| EUID | ROONRC.J2006002325127 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-07-07 |
| Sediu social | Str. Porumbeilor, 29, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PORUMBEILOR, NR.29, AP.1A |
| Telefon | 0264425537 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BITJOBS SRL | aceeași clădire |
| CERBUL CARMANGERIE SRL inactiv | aceeași clădire |
| INTERNATIONAL JOB CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| PAVEL BUSINESS CONSULTING GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMANIAN AERIAL TECHNOLOGIES SRL inactiv | 22 m |
| OPUSCULUM S.R.L. | 26 m |
| REZISOLUTION S.R.L. | 26 m |
| OVD LOGISTIC & TRANSPORT S.R.L. inactiv | 35 m |
| DANCIU SMART TAXI S.R.L. | 50 m |
| AUTO MIKOLA IMPEX SRL | 55 m |
| CONTATEK SRL | 55 m |
| EMESE ASIGURARI SRL inactiv | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2023 – 2025 |
| 4719 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08