DENI HOUSE S.R.L.
CUI 18878439 · J02/1353/2006 · dizolvare
DENI HOUSE S.R.L. are CUI 18878439, nr. de înregistrare J02/1353/2006, înmatriculată pe 24.07.2006. Sediul social e în Loc. Ineu, Oraş Ineu, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2016: cifră de afaceri 32.000 lei, profit net 24.618 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -24 lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 32.000 | 2.000 | 2.581 | 0 | 42.904 | 77.794 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32.000 | 2.000 | 2.581 | 0 | 42.904 | 143.091 |
| Cheltuieli totale | 24 | 69 | 61 | 1.481 | 1.256 | 10.946 | 946 | 1.047 | 1.207 | 6.422 | 5.770 | 12.006 | 12.801 | 71.658 | 142.120 |
| Profit / pierdere brută | -24 | -69 | -61 | -1.481 | -1.256 | -10.946 | -946 | -1.047 | -1.207 | 25.578 | -3.770 | -9.425 | -12.801 | -28.754 | 971 |
| Profit / pierdere netă | -24 | -69 | -61 | -1.481 | -1.256 | -10.959 | -946 | -1.047 | -1.207 | 24.618 | -3.830 | -9.503 | -12.801 | -28.754 | 675 |
| Active imobilizate | 290.663 | 290.663 | 290.663 | 290.663 | 290.663 | 290.663 | 300.383 | 300.383 | 300.383 | 300.383 | 427.334 | 427.334 | 427.334 | 427.334 | 300.383 |
| Active circulante | -171 | -147 | -78 | -4.462 | -2.981 | 302 | 1.527 | 5.206 | -1.406 | 7.833 | 124.910 | 126.599 | 123.696 | 123.830 | 129.039 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | 0 | 51 | 51 | 44 | — | 123.039 | 126.606 | 123.649 | 123.398 | 128.515 |
| Casa și conturi la bănci | -171 | -147 | -78 | -4.462 | -2.981 | 302 | 1.476 | 5.155 | -1.450 | 7.833 | 1.871 | -7 | 47 | 432 | 524 |
| Datorii | 412.686 | 412.686 | 412.686 | 408.241 | 408.241 | 410.268 | 410.254 | 412.987 | 405.328 | 413.360 | 555.055 | 552.914 | 540.508 | 527.841 | 504.297 |
| Capitaluri proprii | -122.194 | -122.170 | -122.101 | -122.040 | -120.559 | -119.303 | -108.344 | -107.398 | -106.351 | -105.144 | -2.811 | 1.019 | 10.522 | 23.323 | -74.875 |
| Capital subscris vărsat | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.07.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Ineu |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENI HOUSE SRL |
| Nr. reg. com. | J02/1353/2006 |
| EUID | ROONRC.J02/1353/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-07-24 |
| Sediu social | Str. Mureşului, 6, Orş. Ineu, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, ORŞ. INEU, STR. MUREŞULUI, NR.6, BL.35, AP.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TASMAR SRL | 53 m |
| TRADIŢII INEUANE SRL | 53 m |
| VEST MEDIA IMAGES S.R.L. | 53 m |
| APIMONDO MIXTRADE SRL inactiv | 77 m |
| BALTA CU NUFERI SRL | 77 m |
| CARWASH DEYU S.R.L. inactiv | 77 m |
| CENTRUL KIDS S.R.L. | 77 m |
| MAXY X'TREND ZONE TIM SRL inactiv | 77 m |
| DARIUS DLXTECHNOLOGY S.R.L. | 81 m |
| ETIMAIS FESTIVALS SRL | 127 m |
| SENS SRL | 127 m |
| CARMEN LAND ACTIVITIES S.R.L. | 162 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4299 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Arad
| 1676362 | BEST AUTO EUROPA SRL |
| 1681210 | DACODRIN SRL |
| 1682925 | WEGA SRL |
| 1687442 | ICIM ARAD SA |
| 1688340 | TAYLOR SRL |
| 1691672 | DIFIGO-M SRL |
| 1701121 | ISAAC CONSTRUCT SRL |
| 1719919 | ROMCAT INTERNAŢIONAL S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25