THYAMART SRL
CUI 18924667 · J05/1618/2006
THYAMART SRL are CUI 18924667, nr. de înregistrare J05/1618/2006, înmatriculată pe 10.08.2006. Sediul social e în Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 1.374.989 lei, pierdere netă 402.325 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 199 mii lei | 692% din mediană |
| Profit net | -402 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | -29.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 229 mii lei · mediana 224 mii lei | 102% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.374.989 | 1.308.947 | 1.278.686 | 1.259.646 | 835.069 | 610.670 | 1.201.366 | 1.246.571 | 1.059.652 | 638.294 | 658.066 | 431.956 | 312.486 | 319.843 | 294.203 |
| Venituri totale | 1.375.456 | 1.310.213 | 1.282.381 | 1.266.754 | 850.528 | 610.670 | 1.201.366 | 1.246.571 | 1.059.652 | 638.613 | 658.066 | 466.195 | 347.486 | 384.843 | 294.203 |
| Cheltuieli totale | 1.777.781 | 1.396.204 | 1.229.984 | 1.096.708 | 754.706 | 741.857 | 1.232.138 | 1.408.429 | 1.163.594 | 630.786 | 605.361 | 454.875 | 342.010 | 355.062 | 318.005 |
| Profit / pierdere brută | -402.325 | -85.991 | 52.397 | 170.046 | 95.822 | -131.187 | -30.772 | -161.858 | -103.942 | 7.827 | 52.705 | 11.320 | 5.476 | 29.781 | -23.802 |
| Profit / pierdere netă | -402.325 | -125.294 | 39.573 | 157.378 | 87.314 | -137.294 | -42.786 | -174.324 | -114.199 | 6.297 | 50.090 | 11.320 | 5.476 | 29.781 | -23.802 |
| Active imobilizate | 145.942 | 18.784 | 73.958 | 28.536 | 28.536 | 42.632 | 53.008 | 71.118 | 55.838 | 73.947 | — | 0 | 29.191 | 29.191 | 29.191 |
| Active circulante | 207.675 | 640.251 | 907.795 | 704.582 | 702.039 | 686.211 | 715.544 | 671.649 | 567.131 | 523.272 | 323.360 | 367.915 | 367.039 | 333.544 | 263.939 |
| Stocuri | 129.378 | 589.792 | 873.878 | 639.422 | 699.465 | 679.741 | 711.769 | 665.697 | 544.864 | 512.573 | 320.360 | 353.715 | 358.462 | 314.458 | 253.458 |
| Creanțe | 47.906 | 15.394 | — | — | 1.333 | 6.068 | 2.521 | 2.521 | 2.521 | — | 0 | 2.590 | 8.408 | 18.351 | 9.446 |
| Casa și conturi la bănci | 30.391 | 35.065 | 33.917 | 65.160 | 1.241 | 402 | 1.254 | 3.431 | 19.746 | 10.699 | 3.000 | 11.610 | 169 | 735 | 1.035 |
| Datorii | 1.147.301 | 1.050.395 | 1.247.819 | 1.038.756 | 1.193.591 | 1.279.173 | 1.181.588 | 1.113.017 | 818.895 | 678.946 | 411.384 | 506.029 | 545.664 | 517.645 | 477.821 |
| Capitaluri proprii | -793.684 | -391.360 | -266.066 | -305.638 | -463.016 | -550.330 | -413.036 | -370.250 | -195.926 | -81.727 | -88.024 | -138.114 | -149.434 | -154.910 | -184.691 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 7 | 8 | 8 | 7 | 10 | 10 | 10 | 11 | 4 | 4 | 2 | 3 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.08.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THYAMART SRL |
| Nr. reg. com. | J05/1618/2006 |
| EUID | ROONRC.J05/1618/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-08-10 |
| Sediu social | Str. CRINULUI, 2, Sat Sântandrei Com. Sântandrei, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, SAT SÂNTANDREI COM. SÂNTANDREI, STR. CRINULUI, NR.2 |
| Telefon | 0722688054 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| HERMART SRL | aceeași clădire |
| ZAVIA GLOBAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FEELING DANCE S.R.L. | 37 m |
| PATISERIA RIANA S.R.L. | 39 m |
| AVANTI EURO INTERNATIONALS S.R.L. | 45 m |
| FLAVIUS MONDOSOFT SRL | 45 m |
| POLLS IT & IMOBILIARE SRL | 45 m |
| REAL BROKERS FRANCIZE S.R.L. | 45 m |
| SIMIHAN TRANS SRL | 45 m |
| STUDYHUN SRL | 45 m |
| TEKNO PLANET S.R.L. | 45 m |
| WEST BROKER SOLUTIONS S.R.L. | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4771 | 2014 – 2025 |
| 4772 | 2012 – 2013 |
| 4771 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bihor
| 46466 | PANSELUTA SRL |
| 46644 | PROD IMPEX B.I.G. SRL |
| 51446 | MADOC SPORT SRL |
| 57902 | DENY INTEX SRL |
| 62275 | ANAVI-COMEX SRL |
| 65875 | MAGAZIN PADIS SRL |
| 68375 | TODORUT-COM.IMPORT-EXPORT SRL |
| 70650 | JETEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25