PRO L & B SRL
CUI 18927124 · J27/911/2006
PRO L & B SRL are CUI 18927124, nr. de înregistrare J27/911/2006, înmatriculată pe 10.08.2006. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2018: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 38.728 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -200 lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 48.286 | 8.242 | 32.939 | 7.513.111 | 22.227.159 | 1.115.331 | 1.060.570 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.156 | 0 | 48.286 | 8.242 | 505.583 | 7.517.004 | 22.232.029 | 1.117.132 | 1.083.165 |
| Cheltuieli totale | 200 | 200 | 100 | — | — | 89 | 10.707 | 38.728 | 51.338 | 68.856 | 1.312.953 | 7.293.825 | 21.205.512 | 1.086.253 | 1.264.319 |
| Profit / pierdere brută | -200 | -200 | -100 | 0 | 0 | -89 | -9.551 | -38.728 | -3.052 | -60.614 | -807.370 | 223.179 | 1.026.517 | 30.879 | -181.154 |
| Profit / pierdere netă | -200 | -200 | -100 | 0 | 0 | -89 | -9.586 | -38.728 | -4.501 | -60.614 | -807.370 | 191.843 | 878.021 | 17.871 | -181.221 |
| Active imobilizate | 11.578 | 173.138 | 173.138 | 173.138 | 173.138 | 173.138 | 173.138 | 180.988 | 260.843 | 335.210 | 378.828 | 1.163.654 | 1.132.282 | 1.234.190 | 1.277.453 |
| Active circulante | 171.571 | 10.211 | 10.411 | 10.511 | 10.511 | 10.511 | 10.600 | 12.342 | 20.948 | 37.424 | 68.923 | 241.809 | 119.142 | 364.647 | 930 |
| Creanțe | 161.560 | — | — | — | — | 0 | 89 | 1.587 | 1.323 | 1.808 | 4.219 | 11.227 | 14.118 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 10.011 | 10.211 | 10.411 | 10.511 | 10.511 | 10.511 | 10.511 | 10.755 | 19.625 | 35.616 | 64.704 | 230.582 | 105.024 | 364.647 | 930 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 24.161 |
| Datorii | 223.306 | 223.306 | 223.306 | 223.306 | 223.306 | 223.306 | 223.306 | 223.312 | 225.678 | 222.259 | 226.236 | 376.579 | 414.384 | 1.639.818 | 1.357.578 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.818 |
| Capitaluri proprii | -40.157 | -39.957 | -39.757 | -39.657 | -39.657 | -39.657 | -39.568 | -29.982 | 56.113 | 150.375 | 221.515 | 1.028.884 | 837.040 | -40.981 | -58.852 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.08.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PRO L & B SRL |
| Nr. reg. com. | J27/911/2006 |
| EUID | ROONRC.J27/911/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-08-10 |
| Sediu social | Str. Bradului, 8, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. BRADULUI, NR.8 |
| Telefon | 0233228168 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MIT SRL inactiv | aceeași clădire |
| TEHNOLOGIC PROJECT S.R.L. | 17 m |
| GOLD FACE S.R.L. | 27 m |
| PUNCTUL GLASS SRL inactiv | 27 m |
| PUNCTUL Z SRL inactiv | 27 m |
| AUTOPARK AG S.R.L. | 48 m |
| RAVENS GARDEN SRL | 71 m |
| ATELIER D. CRAVATTE S.R.L. | 74 m |
| HAPPY VIBES S.R.L. | 74 m |
| PUBLIC EXPERT SERVICES SRL | 74 m |
| THIS ABILITY S.R.L. | 74 m |
| VIBE PIATRA NEAMT S.R.L. | 74 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 6820 | 2020 – 2025 |
| 4675 | 2013 – 2019 |
| 7022 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Neamţ
| 2049833 | CLIMEX SRL |
| 2054732 | MULTIPROD SRL |
| 3932289 | CASA AFACERILOR SA |
| 4757127 | EURO THERM SRL |
| 4934431 | CAZINO CONSULT SRL |
| 7202090 | F & K PROD SRL |
| 7485620 | GRECONS SRL |
| 8044312 | ECAINVEST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25