EXPANDAL SRL
CUI 19049064 · J22/2356/2006 · radiată
EXPANDAL SRL are CUI 19049064, nr. de înregistrare J22/2356/2006, înmatriculată pe 26.09.2006. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4544. În 2021: cifră de afaceri 1.800 lei, pierdere netă 2.084 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -26 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 1.800 | — | — | 460.673 | 470.940 | 304.665 | 295.884 | 291.522 | 396.730 | 427.479 | 280.271 |
| Venituri totale | 1 | 1.801 | 0 | 66.667 | 461.253 | 470.940 | 304.672 | 296.310 | 327.674 | 402.075 | 427.479 | 283.043 |
| Cheltuieli totale | 26.299 | 3.831 | 1.869 | 64.365 | 518.352 | 465.058 | 298.607 | 282.377 | 327.069 | 401.561 | 417.406 | 282.898 |
| Profit / pierdere brută | -26.298 | -2.030 | -1.869 | 2.302 | -57.099 | 5.882 | 6.065 | 13.933 | 605 | 514 | 10.073 | 145 |
| Profit / pierdere netă | -26.298 | -2.084 | -1.869 | 302 | -61.726 | 1.161 | 1.010 | 13.933 | 605 | 514 | 10.073 | 145 |
| Active imobilizate | — | 195 | — | — | 5.545 | 9.331 | 13.117 | 497 | 497 | 497 | 497 | 497 |
| Active circulante | 1.230 | 24.887 | 25.012 | 26.881 | 77.247 | 137.215 | 143.687 | 68.390 | 27.516 | 26.077 | 5.421 | 25.365 |
| Stocuri | — | 23.099 | 23.099 | 23.099 | 73.193 | 93.562 | 121.684 | 6.716 | 15.996 | 22.658 | — | 15.057 |
| Creanțe | 964 | 959 | 959 | 948 | 3.871 | 43.368 | 21.686 | 57.354 | 6.894 | 1.497 | 3.080 | 10.267 |
| Casa și conturi la bănci | 266 | 829 | 954 | 2.834 | 183 | 285 | 317 | 4.320 | 4.626 | 1.922 | 2.341 | 41 |
| Datorii | 213.688 | 211.242 | 209.088 | 209.088 | 265.302 | 267.330 | 278.749 | 191.843 | 164.901 | 164.067 | 143.925 | 173.942 |
| Capitaluri proprii | -212.458 | -186.160 | -184.076 | -182.207 | -182.510 | -120.784 | -121.945 | -122.956 | -136.888 | -137.493 | -138.007 | -148.080 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 12.10.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4544 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXPANDAL SRL |
| Nr. reg. com. | J22/2356/2006 |
| EUID | ROONRC.J22/2356/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-09-26 |
| Sediu social | Bld. Nicolae Iorga, 18, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. NICOLAE IORGA, NR.18, BL.904A, SC.A, ET.2, AP.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DLL COMPANY SRL | aceeași clădire |
| GOODTECH HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| VISIENCE CREATIVE EXPERIENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| DAIKSTRA S.R.L. | 40 m |
| MODERN CARE PET S.R.L. inactiv | 40 m |
| NEW CONTUR SRL inactiv | 40 m |
| ODONTOFIX S.R.L. | 40 m |
| SOFISTICAREBOX S.R.L. | 40 m |
| STRUNGA BUSINESS GROUP S.R.L. | 40 m |
| AGIROMI SRL | 46 m |
| AMSEM SRL inactiv | 46 m |
| ANDRECOIFFEUR S.R.L. | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4334 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 7943043 | AURMI-SERVICE SRL |
| 14308222 | DLL COMPANY SRL |
| 15285216 | CRISTINA COMP IMPEX SRL |
| 18183580 | MYCKY & TEDY SRL |
| 24881315 | KIEM TIEN SRL |
CAEN autorizat (5)
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25