UP2 EDM CARPATHYA S.R.L.
CUI 19080604 · J29/2176/2006
UP2 EDM CARPATHYA S.R.L. are CUI 19080604, nr. de înregistrare J29/2176/2006, înmatriculată pe 06.10.2006. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4662. În 2025: cifră de afaceri 29.034 lei, profit net 22.499 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 29 mii lei · mediana 199 mii lei | 15% din mediană |
| Profit net | 22 mii lei · mediana 3 mii lei | 795% din mediană |
| Marjă netă | 77.5% · mediana 1.6% | de 48× mediana |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29.034 | 32.878 | 52.222 | 12.467 | 16.589 | 21.726 | 40.828 | 14.275 | 14.433 | 46.258 | 17.658 | 26.305 | 20.435 | 0 | 5.321 |
| Venituri totale | 30.571 | 34.555 | 52.222 | 12.467 | 16.589 | 21.726 | 40.828 | 14.275 | 14.433 | 46.258 | 17.658 | 26.305 | 20.435 | 16 | 5.321 |
| Cheltuieli totale | 3.693 | 3.199 | 14.084 | 4.651 | 17.369 | 17.147 | 17.682 | 17.824 | 7.840 | 19.439 | 4.902 | 3.109 | 1.520 | 507 | 5.183 |
| Profit / pierdere brută | 26.878 | 31.356 | 38.138 | 7.816 | -780 | 4.579 | 23.146 | -3.549 | 6.593 | 26.819 | 12.756 | 23.196 | 18.915 | -491 | 138 |
| Profit / pierdere netă | 22.499 | 26.310 | 31.969 | 7.442 | -1.278 | 3.981 | 21.920 | -3.977 | 6.160 | 25.431 | 12.226 | 22.407 | 18.302 | -491 | 116 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 | 228 | — | — |
| Active circulante | 85.748 | 61.499 | 66.583 | 42.559 | 35.692 | 58.969 | 59.098 | 38.296 | 42.340 | 65.573 | 91.176 | 79.953 | 59.420 | 36.293 | 61.893 |
| Stocuri | 21.242 | 21.241 | 21.242 | 31.376 | 31.376 | 22.559 | 22.108 | 22.108 | 22.108 | 22.107 | 36.167 | — | — | — | — |
| Creanțe | — | — | 3.666 | 5.896 | 240 | 4.519 | 15.814 | 6.712 | 6.917 | 34.781 | 14.420 | 8.810 | 11.780 | 0 | 6.598 |
| Casa și conturi la bănci | 64.506 | 40.258 | 41.675 | 5.287 | 4.076 | 31.891 | 21.176 | 9.476 | 13.315 | 8.685 | 40.589 | 71.143 | 47.640 | 36.293 | 55.295 |
| Datorii | 29.498 | 1.587 | 691 | 1.027 | 1.602 | 2.548 | 6.657 | 2.512 | 2.580 | 6.542 | 1.948 | 2.951 | 5.053 | 0 | 1.300 |
| Capitaluri proprii | 56.250 | 59.912 | 65.892 | 41.532 | 34.090 | 56.421 | 52.441 | 35.784 | 39.760 | 59.031 | 89.228 | 77.002 | 54.595 | 36.293 | 60.593 |
| Capital subscris vărsat | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 | 28.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.10.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 4662 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UP2 EDM CARPATHYA SRL |
| Nr. reg. com. | J29/2176/2006 |
| EUID | ROONRC.J29/2176/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-10-06 |
| Sediu social | Str. MALU ROSU, 112, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MALU ROSU, NR.112, BL.31A, SC.A, ET.1, AP.2 |
| Telefon | 0721541076 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACRONIS GRUP SRL | aceeași clădire |
| ADGIDA COM SRL | aceeași clădire |
| AGLER TRADING SRL | aceeași clădire |
| AGOMI SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALKONS TOTAL PROIECT SRL | aceeași clădire |
| ALL IN ONE INSTALLATION SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| ALUTUS CIN-CIN SRL | aceeași clădire |
| ALVLAN CRIZON SRL | aceeași clădire |
| AMA STYLE SRL | aceeași clădire |
| AMA TOOLS SERVICES SRL | aceeași clădire |
| AMB TRADE WELL S.R.L. | aceeași clădire |
| AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4662 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25