EXCELENT CONFORT SRL
CUI 19121330 · J28/758/2006 · radiată
EXCELENT CONFORT SRL are CUI 19121330, nr. de înregistrare J28/758/2006, înmatriculată pe 20.10.2006. Sediul social e în Loc. Balş, Oraş Balş, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8020. În 2023: cifră de afaceri 220.138 lei, profit net 138.669 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 220 mii lei · mediana 172 mii lei | 128% din mediană |
| Profit net | 139 mii lei · mediana 32 mii lei | 438% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 63% · mediana 23.9% | 264% din mediană |
| Cifră pe salariat | 220 mii lei · mediana 175 mii lei | 126% din mediană |
Comparat cu 100.228 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 220.138 | 144.632 | 110.330 | 117.801 | 106.862 | 106.343 | 105.119 | 128.443 | 103.312 | 61.919 | 6.205 | 7.010 | 7.585 |
| Venituri totale | 220.138 | 144.632 | 110.330 | 117.801 | 106.862 | 106.343 | 105.119 | 128.443 | 120.383 | 61.919 | 6.205 | 7.079 | 7.585 |
| Cheltuieli totale | 79.268 | 23.269 | 17.626 | 50.408 | 17.844 | 25.049 | 34.245 | 34.106 | 72.666 | 11.013 | 2.494 | 8.319 | 7.635 |
| Profit / pierdere brută | 140.870 | 121.363 | 92.704 | 67.393 | 89.018 | 81.294 | 70.874 | 94.337 | 47.717 | 50.906 | 3.711 | -1.240 | -50 |
| Profit / pierdere netă | 138.669 | 117.024 | 87.267 | 63.859 | 85.812 | 80.231 | 69.823 | 90.484 | 44.618 | 49.048 | 3.536 | -1.240 | -50 |
| Active imobilizate | 590 | 590 | 590 | 590 | 590 | 590 | 590 | 590 | 590 | 26.879 | 26.879 | 26.877 | 31.877 |
| Active circulante | 163.265 | 124.787 | 90.410 | 141.370 | 123.234 | 204.811 | 210.944 | 240.721 | 175.641 | 104.239 | 174.186 | 170.650 | 167.206 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 18.170 | 12.974 | 7.192 | 6.126 |
| Creanțe | 116.071 | 81.125 | 24.987 | 25.134 | 24.987 | 24.991 | 26.803 | 26.232 | 25.744 | 24.959 | 23.593 | 26.010 | 26.010 |
| Casa și conturi la bănci | 47.194 | 43.662 | 65.423 | 116.236 | 98.247 | 179.820 | 184.141 | 214.489 | 149.897 | 61.110 | 137.619 | 137.448 | 135.070 |
| Datorii | 14.881 | 8.153 | 9.305 | 6.481 | 10.098 | 9.066 | 5.430 | 105.030 | 4.118 | 3.623 | 3.571 | 3.568 | 3.885 |
| Capitaluri proprii | 148.974 | 117.224 | 81.695 | 135.479 | 113.726 | 196.335 | 206.104 | 136.281 | 172.113 | 127.495 | 197.494 | 193.959 | 195.198 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 18.11.2024 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Balş |
| CAEN principal | 8020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXCELENT CONFORT SRL |
| Nr. reg. com. | J28/758/2006 |
| EUID | ROONRC.J28/758/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-10-20 |
| Sediu social | Str. Nicolae Bălcescu, 89, ETAJ. BIROUL NR. 1, Orş. Balş, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.127, BL.A, SC.2, ET.3, AP.16 |
| Telefon | 0249453885 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2TEAM CONTAB SRL | aceeași clădire |
| A&R CONEXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACF GENERALITY SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTIVE ONLINE STORE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADAMAX SERVICE S.R.L.-D. | aceeași clădire |
| ADANA DONER DURUM SRL | aceeași clădire |
| ADANA PREMIUM EDITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADI DE VIS TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| ADIVAL DENISA TUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADRIANA AND ALINA S.R.L. | aceeași clădire |
| ADYRO FLOR ARK S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGG TRAND SPEDITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8121 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-08-12 · ONRC: 2026-09-06