VERY INSTAL S.R.L.
CUI 19159504 · J51/641/2006
VERY INSTAL S.R.L. are CUI 19159504, nr. de înregistrare J51/641/2006, înmatriculată pe 01.11.2006. Sediul social e în Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4333. În 2023: cifră de afaceri 41.450 lei, profit net 3.068 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 41 mii lei · mediana 221 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 19 mii lei | 16% din mediană |
| Marjă netă | 7.4% · mediana 9.3% | 80% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 41.450 | 79.977 | 32.620 | 56.564 | 76.653 | 88.475 | 80.412 | 162.636 | 35.029 | 13.471 | 11.769 | 6.487 |
| Venituri totale | 49.235 | 79.979 | 32.621 | 56.571 | 76.654 | 88.476 | 80.413 | 162.637 | 35.029 | 13.471 | 11.769 | 6.487 |
| Cheltuieli totale | 45.630 | 67.532 | 29.092 | 57.620 | 72.077 | 57.500 | 56.691 | 42.332 | 6.786 | 3.719 | 7.502 | 4.390 |
| Profit / pierdere brută | 3.605 | 12.447 | 3.529 | -1.049 | 4.577 | 30.976 | 23.722 | 120.305 | 28.243 | 9.752 | 4.267 | 2.097 |
| Profit / pierdere netă | 3.068 | 10.095 | 2.554 | -2.746 | 2.276 | 28.322 | 21.310 | 115.425 | 27.191 | 9.347 | 3.575 | 1.757 |
| Active imobilizate | 45.306 | 10.430 | 10.430 | 6.184 | 6.874 | 2.789 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 74.855 | 163.981 | 182.798 | 183.249 | 208.742 | 211.820 | 186.489 | 164.878 | 47.878 | 20.100 | 10.766 | 7.376 |
| Stocuri | 21.045 | 10.735 | 10.735 | 19.870 | — | — | — | — | — | — | 1.950 | — |
| Creanțe | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 9.500 | 18.000 | 7.000 | 15.700 | 7.000 | — | 561 | — |
| Casa și conturi la bănci | 46.810 | 146.246 | 165.063 | 156.379 | 199.242 | 193.820 | 179.489 | 149.178 | 40.878 | 20.100 | 8.255 | 7.376 |
| Datorii | 3.572 | 1.975 | 2.887 | 1.646 | 1.083 | 2.352 | 2.554 | 2.253 | 678 | 91 | 104 | 289 |
| Capitaluri proprii | 116.589 | 172.436 | 190.341 | 187.787 | 214.533 | 212.257 | 183.935 | 162.625 | 47.200 | 20.009 | 10.662 | 7.087 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.11.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Budeşti |
| CAEN principal | 4333 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VERY INSTAL SRL |
| Nr. reg. com. | J51/641/2006 |
| EUID | ROONRC.J51/641/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-11-01 |
| Sediu social | Orş. Budeşti, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, ORŞ. BUDEŞTI |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4333 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (33)
Sunt 33 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
| 1913396 | TC BUDROM SRL |
| 1920393 | S.C. "UNIC E.N." S.R.L. |
| 3206685 | MEPMIS SRL inactiv |
| 9499150 | DONALDS S.R.L. |
| 12025327 | ASSEL XIAL SRL inactiv |
| 13065753 | CHETNEV COMPANY SRL |
| 13160054 | ALUCARD TRASSALG SRL inactiv |
| 13694257 | RAMNIM ROUT SRL inactiv |
| 17415576 | BOGDAN PROD S.R.L. inactiv |
| 17482788 | CONSTRUCT DANA LUCIA S.R.L. inactiv |
| 17856815 | AGRICOLA DISTRIBUTION SRL inactiv |
| 18680449 | INACSPIL SRL inactiv |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25