DECUMAX SRL
CUI 19200859 · J2006000765314
DECUMAX SRL are CUI 19200859, nr. de înregistrare J2006000765314, înmatriculată pe 15.11.2006. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 53.105 lei, pierdere netă 1.805 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 53 mii lei · mediana 158 mii lei | 34% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -3.4% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 53.105 | 37.814 | 65.747 | 74.548 | 11.495 | 927 | 15.919 | 9.389 | 17.523 | 42.178 | 34.259 | 872 |
| Venituri totale | 55.230 | 37.824 | 65.747 | 74.548 | 11.495 | 927 | 18.250 | 9.389 | 19.522 | 42.178 | 34.259 | 872 |
| Cheltuieli totale | 55.153 | 28.441 | 54.147 | 47.627 | 11.139 | 5.297 | 6.857 | 6.696 | 24.119 | 34.928 | 28.318 | 2.153 |
| Profit / pierdere brută | 77 | 9.383 | 11.600 | 26.921 | 356 | -4.370 | 11.393 | 2.693 | -4.597 | 7.250 | 5.941 | -1.281 |
| Profit / pierdere netă | -1.805 | 8.918 | 9.094 | 25.981 | 356 | -4.389 | 10.891 | 2.411 | -5.183 | 5.985 | 4.913 | -1.307 |
| Active imobilizate | 58.333 | — | — | — | — | — | 278 | 611 | 944 | 2.966 | 5.211 | 2.381 |
| Active circulante | 24.580 | 10.277 | 14.022 | 41.061 | 14.067 | 13.191 | 17.333 | 5.918 | 4.643 | 10.655 | 2.145 | 993 |
| Stocuri | 14 | 93 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 15 | 15 | 11.162 | — | — | — | — | — | 96 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.551 | 10.169 | 2.860 | 41.061 | 14.067 | 13.191 | 17.333 | 5.918 | 4.547 | 10.655 | 2.145 | 993 |
| Datorii | 75.560 | 1.119 | 4.688 | 1.735 | 722 | 202 | 233 | 43 | 1.512 | 4.363 | 4.083 | 5.014 |
| Capitaluri proprii | 7.353 | 9.158 | 9.334 | 39.326 | 13.345 | 12.989 | 17.378 | 6.486 | 4.075 | 9.258 | 3.273 | -1.640 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 25.04.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DECUMAX SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000765314 |
| EUID | ROONRC.J2006000765314 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-11-15 |
| Sediu social | Str. Victor Deleu, 19, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. VICTOR DELEU, NR.19, BL.G10, SC.A, ET.3, AP.13/2 |
| Telefon | 0749258853 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEGRIA CAFE S.R.L. | aceeași clădire |
| DADI DRS COM SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| EDU CHIRIAC COM S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| JEANPIERRE EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| MEBRIX CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| RCI ROCO TAXI SRL | aceeași clădire |
| STORMBITE ENTERTAINMENT S.R.L. | 18 m |
| SHEYLA COMPANY SRL | 80 m |
| SHEYLA STYLE S.R.L. | 80 m |
| SPOTLIGHT STUDIO PRO S.R.L. | 80 m |
| NECHITA ATELIER S.R.L. | 82 m |
| NEOGEN IEGA S.R.L. | 82 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4933 | 2025 |
| 4932 | 2014 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 44538762 | RAPADE PERFUMERY S.R.L. |
| 53107173 | MEBRIX CONSTRUCT S.R.L. |
| 54536432 | CĂLUGĂRU RAUL-PETRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Sălaj
| 5545807 | TRIUMF EXIM SRL |
| 8213101 | TAXI GOLD SRL |
| 15241929 | SANDIAL SRL |
| 16808313 | JUBILUC SRL |
| 16910223 | MURESAN TAXI SRL |
| 17196964 | PAL TUR SRL |
| 17250460 | VASI DANA SRL |
| 17485385 | MARTAX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25