FOR RAUL SRL
CUI 19201188 · J30/1133/2006
FOR RAUL SRL are CUI 19201188, nr. de înregistrare J30/1133/2006, înmatriculată pe 15.11.2006. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 2.082 lei, pierdere netă 14.828 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2 mii lei · mediana 158 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -15 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -712.2% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.082 | 5.648 | 4.330 | 35.644 | 24.133 | 13.793 | 23.298 | 19.824 | 24.337 | 26.367 | 0 | 0 | 2.399 | 29.292 | 21.313 |
| Venituri totale | 37.082 | 5.648 | 4.722 | 35.644 | 25.610 | 13.793 | 23.298 | 19.824 | 24.337 | 26.367 | 0 | 0 | 2.399 | 29.292 | 21.313 |
| Cheltuieli totale | 51.910 | 28.321 | 23.114 | 18.753 | 12.905 | 7.713 | 21.515 | 17.661 | 21.036 | 8.588 | — | — | 11.320 | 28.315 | 24.022 |
| Profit / pierdere brută | -14.828 | -22.673 | -18.392 | 16.891 | 12.705 | 6.080 | 1.783 | 2.163 | 3.301 | 17.779 | 0 | 0 | -8.921 | 977 | -2.709 |
| Profit / pierdere netă | -14.828 | -22.673 | -18.392 | 16.891 | 12.705 | 5.681 | 1.084 | 1.568 | 2.571 | 16.988 | 0 | 0 | -8.993 | 98 | -3.349 |
| Active imobilizate | 486 | 30.381 | 32.423 | 30.479 | 31.229 | 32.597 | 33.972 | 35.347 | 34.722 | -132 | -132 | -132 | -132 | -2 | 1.559 |
| Active circulante | 687 | 13.913 | 44.006 | 37.988 | 41.821 | 38.923 | 36.737 | 16.194 | 23.893 | 17.718 | 9 | 9 | 9 | 9.181 | 7.767 |
| Casa și conturi la bănci | 687 | 13.913 | 44.006 | 37.988 | 41.821 | 38.923 | 36.737 | 16.194 | 23.893 | 17.718 | 9 | 9 | 9 | 9.181 | 7.767 |
| Datorii | 0 | 28.293 | 37.755 | 11.401 | 32.875 | 44.050 | 48.931 | 30.846 | 39.488 | 711 | 0 | 0 | 0 | 309 | 554 |
| Capitaluri proprii | 1.173 | 16.001 | 38.674 | 57.066 | 40.175 | 27.470 | 21.778 | 20.695 | 19.127 | 16.875 | -123 | -123 | -123 | 8.870 | 8.772 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FOR RAUL SRL |
| Nr. reg. com. | J30/1133/2006 |
| EUID | ROONRC.J30/1133/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-11-15 |
| Sediu social | Str. Olteniei, 12, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. OLTENIEI, NR.12 |
| Telefon | 077132459 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FM SRL inactiv | 52 m |
| ARDAMA BACKEREI SRL | 65 m |
| NERTIP ANDAC SRL | 65 m |
| INTEGRA IMPEX SRL | 91 m |
| CHRIS AUTOMOBILE DYNAMIC S.R.L. | 97 m |
| CARDIOVEIN S.R.L. | 125 m |
| ELI CONSTRUCT SRL inactiv | 133 m |
| RALY & RADU SECURITY SRL | 158 m |
| ZAIKOD INTERNATIONAL CONSTRUCTION S.R.L. inactiv | 166 m |
| DISTRIVID ELECTRO SRL | 185 m |
| VLAD SRL | 185 m |
| CEMROM & CO SRL | 189 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Satu Mare
| 647148 | VOLANUL SRL |
| 5087033 | LANTER SRL |
| 6490696 | KOBIL SRL |
| 6594336 | TEKINOR SRL |
| 7923836 | LORANZ IMPEX SRL |
| 8882114 | MIREL PREST SRL |
| 8945743 | DU MEMI VO SRL |
| 9234323 | FRIDI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25