JEANY ANICOM SRL
CUI 19201579 · J2006000854391
JEANY ANICOM SRL are CUI 19201579, nr. de înregistrare J2006000854391, înmatriculată pe 15.11.2006. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 187.905 lei, profit net 67.615 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 188 mii lei · mediana 199 mii lei | 95% din mediană |
| Profit net | 68 mii lei · mediana 3 mii lei | de 24× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 36% · mediana 1.6% | de 23× mediana |
| Cifră pe salariat | 188 mii lei · mediana 224 mii lei | 84% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 187.905 | 173.272 | 158.130 | 136.886 | 125.190 | 90.519 | 155.641 | 165.496 | 190.528 | 121.277 | 155.056 | 107.303 | 91.451 | 123.981 | 161.350 |
| Venituri totale | 187.905 | 173.272 | 158.130 | 146.655 | 225.190 | 90.519 | 155.641 | 165.496 | 190.528 | 121.277 | 155.061 | 107.312 | 91.457 | 124.007 | 161.746 |
| Cheltuieli totale | 118.449 | 108.016 | 96.991 | 57.445 | 186.878 | 52.251 | 77.313 | 83.093 | 102.769 | 78.555 | 120.798 | 88.687 | 349.816 | 134.969 | 154.023 |
| Profit / pierdere brută | 69.456 | 65.256 | 61.139 | 89.210 | 38.312 | 38.268 | 78.328 | 82.403 | 87.759 | 42.722 | 34.263 | 18.625 | -258.359 | -10.962 | 7.723 |
| Profit / pierdere netă | 67.615 | 63.559 | 59.589 | 86.009 | 31.691 | 35.660 | 74.406 | 77.438 | 81.959 | 39.080 | 29.611 | 15.406 | -261.103 | -14.683 | 2.870 |
| Active imobilizate | — | 1.088 | 3.700 | 6.311 | — | 147.237 | 157.108 | 166.978 | 179.011 | 191.697 | 200.982 | 210.868 | 217.154 | 462.991 | 472.877 |
| Active circulante | 83.220 | 104.664 | 106.742 | 104.944 | 98.595 | 67.459 | 53.741 | 66.924 | 55.197 | 55.802 | 48.960 | 26.565 | 23.617 | 37.964 | 37.228 |
| Stocuri | 63.723 | 88.272 | 102.461 | 99.017 | 87.263 | 60.731 | 40.124 | 42.237 | 52.218 | 47.568 | 35.014 | 21.515 | 17.701 | 30.319 | 24.168 |
| Creanțe | 1.300 | 1.300 | 1.300 | 1.300 | 1.300 | — | — | — | — | 1.183 | 1.096 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.197 | 15.092 | 2.981 | 4.627 | 10.032 | 6.728 | 13.617 | 24.687 | 2.979 | 7.051 | 12.850 | 5.050 | 5.916 | 7.645 | 13.060 |
| Datorii | 14.965 | 41.113 | 50.362 | 24.763 | 1.113 | 118.905 | 718 | 48.177 | 125.921 | 221.171 | 262.684 | 279.787 | 498.531 | 497.612 | 506.979 |
| Capitaluri proprii | 68.255 | 64.639 | 60.080 | 86.492 | 97.482 | 95.791 | 210.131 | 185.725 | 108.287 | 26.328 | -12.742 | -42.354 | -257.760 | 3.343 | 3.126 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JEANY ANICOM SRL |
| Nr. reg. com. | J39/854/2006 |
| EUID | ROONRC.J2006000854391 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-11-15 |
| Sediu social | Str. Miron Costin, 3, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. MIRON COSTIN, NR.3, BL.3, SC.1, ET.3, AP.8 |
| Telefon | 230042 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GERSIL COMPROD SRL | aceeași clădire |
| ONUCU HYPER PLASM S.R.L. inactiv | 25 m |
| UFD ASIG S.R.L. | 34 m |
| FISCAL ACCOUNT VIOBLUE SRL | 44 m |
| PAL ART SRL | 52 m |
| PROIECT T&M SRL | 56 m |
| ARIMAGES SRL inactiv | 60 m |
| SIMION SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 70 m |
| MOVIANDAN SHOP SRL | 76 m |
| SLICK VINTAGE S.R.L. | 76 m |
| REKALAROS S.R.L. inactiv | 84 m |
| NEXTEL INVEST SRL | 89 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4771 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Vrancea
| 1437349 | FAVORIT CONFECT SRL |
| 1448380 | ZEF SRL |
| 4061647 | NISSAN PROD SRL |
| 4812833 | CRENGCOM SRL |
| 5777190 | MC ROMBA IMPORT EXPORT SRL |
| 5936155 | NICOPET COM SRL |
| 6320055 | SPARTACUS IMPEX SRL |
| 7620190 | GIM '95 COM SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25