ABA SECURITY BUCURESTI S.R.L.
CUI 19208380 · J40/18640/2006
ABA SECURITY BUCURESTI S.R.L. are CUI 19208380, nr. de înregistrare J40/18640/2006, înmatriculată pe 17.11.2006. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 192.477 lei, profit net 113.849 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 192 mii lei · mediana 221 mii lei | 87% din mediană |
| Profit net | 114 mii lei · mediana 19 mii lei | 610% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 59.1% · mediana 9.3% | 635% din mediană |
| Cifră pe salariat | 192 mii lei · mediana 141 mii lei | 136% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 192.477 | 113.051 | 98.442 | 121.383 | 18.422 | 0 | 0 | 1.480 | 62.252 | 166.485 | 156.657 | 161.732 | 152.540 | 103.751 | 94.016 |
| Venituri totale | 192.978 | 114.051 | 98.618 | 121.383 | 18.422 | 0 | 0 | 1.480 | 62.352 | 166.525 | 157.460 | 163.932 | 154.425 | 104.808 | 96.023 |
| Cheltuieli totale | 77.199 | 66.525 | 87.110 | 78.812 | 9.697 | 7 | — | 1.492 | 36.563 | 12.014 | 18.488 | 36.268 | 133.645 | 33.163 | 85.671 |
| Profit / pierdere brută | 115.779 | 47.526 | 11.508 | 42.571 | 8.725 | -7 | 0 | -12 | 25.789 | 154.511 | 138.972 | 127.664 | 20.780 | 71.645 | 10.352 |
| Profit / pierdere netă | 113.849 | 46.385 | 10.522 | 41.381 | 8.172 | -7 | 0 | -56 | 25.181 | 149.515 | 134.248 | 122.566 | 16.148 | 68.501 | 7.471 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 383 | 1.150 | 1.917 | — | — |
| Active circulante | 174.144 | 94.245 | 39.040 | 61.452 | 18.898 | 5.165 | 5.172 | 5.216 | 28.182 | 152.345 | 373.778 | 240.686 | 116.827 | 102.224 | 34.085 |
| Stocuri | — | 0 | 179 | 1.706 | 151 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 146.732 | 54.494 | 8.608 | 50.817 | 5.062 | 3.403 | 3.403 | 3.453 | 25.560 | 69.906 | 225.047 | 125.124 | 40.673 | 65.414 | 28.075 |
| Casa și conturi la bănci | 27.412 | 39.751 | 30.253 | 8.929 | 13.685 | 1.762 | 1.769 | 1.763 | 2.622 | 82.439 | 148.731 | 115.562 | 76.154 | 36.810 | 6.010 |
| Cheltuieli în avans | 9.369 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 5.261 | 29.842 | 10.500 | 18.871 | 5.561 | 0 | 0 | 44 | 1.801 | 1.630 | 135.479 | 3.154 | 2.628 | 2.256 | 2.618 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.000 | — | — |
| Capitaluri proprii | 178.252 | 64.403 | 28.540 | 42.581 | 13.337 | 5.165 | 5.172 | 5.172 | 26.381 | 150.715 | 238.682 | 238.682 | 115.116 | 99.968 | 31.467 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | — | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.11.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ABA SECURITY BUCURESTI SRL |
| Nr. reg. com. | J40/18640/2006 |
| EUID | ROONRC.J40/18640/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-11-17 |
| Sediu social | Str. 11 Iunie, 15, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. 11 IUNIE, NR.15, ET.P |
| Telefon | 0788579393 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABA SECURITY GUARD SRL | aceeași clădire |
| ALTAMIRA SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROPEAN ART CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| ROYAL WEALTHCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| BUCURIA MISCARII S.R.L. | 24 m |
| CARGUS S.R.L. | 33 m |
| 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. | 35 m |
| DOM IMPEX EXPERT SRL inactiv | 35 m |
| GEOREMO IMPEX SRL | 39 m |
| AEROMATIC SRL inactiv | 50 m |
| AGER TAPE S.R.L. inactiv | 50 m |
| FLEXO PRINT DESIGN S.R.L. | 50 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
| 2400 | ACCEPT SRL |
| 9883 | ELECTRO GEST SRL |
| 10306 | FIRE SAFETY SRL |
| 18687 | PROD.COM.SERV.SAVU SRL |
| 27391 | ELCOM IMPEX SRL |
| 28036 | TD INSTAL SRL |
| 28869 | MIKI SERVICE SRL |
| 36187 | ROMANO ELECTRO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25