TEHNO REPER SRL
CUI 19228477 · J05/2429/2006
TEHNO REPER SRL are CUI 19228477, nr. de înregistrare J05/2429/2006, înmatriculată pe 23.11.2006. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 108.700 lei, profit net 2.194 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 109 mii lei · mediana 221 mii lei | 49% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 19 mii lei | 12% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 2% · mediana 9.3% | 22% din mediană |
| Cifră pe salariat | 109 mii lei · mediana 141 mii lei | 77% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 108.700 | 180.350 | 31.513 | 218.117 | 193.714 | 343.683 | 1.204.556 | 916.342 | 723.825 | 533.769 | 322.246 | 183.834 | 270.959 | 427.811 | 32.476 |
| Venituri totale | 108.700 | 182.600 | 51.763 | 222.617 | 245.050 | 365.596 | 1.224.913 | 1.041.306 | 940.710 | 671.682 | 341.806 | 183.984 | 325.160 | 429.189 | 32.476 |
| Cheltuieli totale | 106.147 | 164.720 | 83.461 | 265.354 | 377.666 | 350.924 | 1.000.102 | 855.031 | 770.635 | 464.469 | 274.241 | 280.498 | 343.375 | 393.938 | 29.869 |
| Profit / pierdere brută | 2.553 | 17.880 | -31.698 | -42.737 | -132.616 | 14.672 | 224.811 | 186.275 | 170.075 | 207.213 | 67.565 | -96.514 | -18.215 | 35.251 | 2.607 |
| Profit / pierdere netă | 2.194 | 15.076 | -32.013 | -44.874 | -138.401 | 10.158 | 213.713 | 177.098 | 162.779 | 204.539 | 67.565 | -96.514 | -18.215 | 35.251 | 2.607 |
| Active imobilizate | 12.631 | 12.631 | 12.631 | 12.642 | 12.782 | 59.577 | 74.538 | 76.552 | 81.994 | 67.238 | 44.072 | 63.425 | 54.172 | 2.982 | 1.241 |
| Active circulante | 119.511 | 92.252 | 84.515 | 119.720 | 60.097 | 232.645 | 307.401 | 276.845 | 227.045 | 171.704 | 98.682 | 64.809 | 155.581 | 185.028 | 28.510 |
| Stocuri | 39.978 | 39.978 | 39.978 | 39.978 | 39.978 | 40.091 | 86.283 | 158.430 | 154.826 | 125.682 | 69.088 | 39.095 | 119.125 | 76.153 | 15.358 |
| Creanțe | 13.682 | 16.829 | 9.233 | 16.557 | 8.695 | 185.262 | 214.547 | 112.030 | 54.269 | 30.068 | 20.472 | 16.481 | 23.400 | 36.877 | 12.661 |
| Casa și conturi la bănci | 65.851 | 35.445 | 35.304 | 63.185 | 11.424 | 7.292 | 6.571 | 6.385 | 17.950 | 15.954 | 9.122 | 9.233 | 13.056 | 71.998 | 491 |
| Cheltuieli în avans | 36.814 | 36.814 | 36.814 | 36.814 | 42.073 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 161.293 | 136.228 | 143.567 | 146.770 | 47.671 | 86.540 | 166.415 | 116.848 | 44.535 | 137.216 | 258.632 | 311.677 | 296.683 | 256.725 | 133.297 |
| Capitaluri proprii | 7.663 | 5.469 | -9.607 | 22.406 | 67.281 | 205.682 | 215.524 | 236.549 | 264.504 | 101.726 | -115.878 | -183.443 | -86.930 | -68.715 | -103.546 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 5 | 5 | 6 | 10 | 6 | 4 | 5 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.11.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEHNO REPER SRL |
| Nr. reg. com. | J05/2429/2006 |
| EUID | ROONRC.J05/2429/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-11-23 |
| Sediu social | Str. Vlădeasa, 22, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. VLĂDEASA, NR.22 |
| Telefon | 0742701885 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SAMARELI TOP CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| DAL CARGO INTERNATIONAL S.R.L. | 29 m |
| DAL CARGO SRL | 29 m |
| CLEVER SALES S.R.L. | 39 m |
| WALDYSKY METAL SRL | 50 m |
| UTOSPOP COMERŢ SRL | 57 m |
| SOCAL COMPLEX SERV S.R.L. | 69 m |
| SOCAL GENERAL SERV S.R.L. | 69 m |
| SOCAL JANTE S.R.L. | 69 m |
| ACTIVE DEE S.R.L. | 82 m |
| AREASE GLOBAL TRADE S.R.L. | 82 m |
| CRISTA WAY CLEAN S.R.L. | 82 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 2361 | 2013 – 2025 |
| 4672 | 2012 |
| 4120 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Bihor
| 46750 | URBAN STRUCT SRL |
| 57570 | INTERCONS SRL |
| 60967 | RELIO CONST SRL |
| 66153 | ADECK ELECTRONIC SRL |
| 70464 | SERVICE COZMA SRL |
| 71745 | SINCRON COM PREST SRL |
| 75240 | MULTIPROD SRL |
| 83570 | PROMPT CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25