CALIHORY COMPANY SRL
CUI 19248253 · J2006019392400
CALIHORY COMPANY SRL are CUI 19248253, nr. de înregistrare J2006019392400, înmatriculată pe 29.11.2006. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 48.384 lei, profit net 162.754.836 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 48 mii lei · mediana 124 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 163 mil lei · mediana 17 mii lei | de 9.777× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 336381.5% · mediana 19.4% | de 17.339× mediana |
| Cifră pe salariat | 48 mii lei · mediana 172 mii lei | 28% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 48.384 | 47.754 | 47.521 | 47.341 | 47.212 | 46.409 | 45.533 | 44.688 | 43.838 | 62.825 | 65.697 | 426.030 | 84.517 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 162.906.165 | 3.830.439 | 542.809 | 57.231 | 52.674 | 46.758 | 45.533 | 2.529.549 | 1.391.248 | 1.651.843 | 69.777 | 608.889 | 1.276.416 | 1.700.352 | 300.005 |
| Cheltuieli totale | 151.397 | 3.716.534 | 555.688 | 166.375 | 1.269.414 | 1.705.595 | 2.218.764 | 7.329.218 | 5.121.890 | 2.645.874 | 368.304 | 360.728 | 1.092.949 | 1.540.197 | 136.961 |
| Profit / pierdere brută | 162.754.768 | 113.905 | -12.879 | -109.144 | -1.216.740 | -1.658.837 | -2.173.231 | -4.799.669 | -3.730.642 | -994.031 | -298.527 | 248.161 | 183.467 | 160.155 | 163.044 |
| Profit / pierdere netă | 162.754.836 | 111.963 | -12.879 | -109.144 | -1.216.740 | -1.658.837 | -2.173.231 | -4.799.781 | -3.730.642 | -994.031 | -298.527 | 248.161 | 183.467 | 160.155 | 163.044 |
| Active imobilizate | 175.644.230 | 175.703.346 | 175.628.081 | 175.619.765 | 175.555.248 | 175.572.020 | 175.493.046 | 175.494.518 | 181.437.965 | 181.454.669 | 161.753.099 | 107.339.821 | 99.044.763 | 99.000.000 | 99.000.610 |
| Active circulante | 319.069.564 | 1.711.311 | 1.610.770 | 1.569.796 | 1.765.043 | 1.806.235 | 2.113.217 | 2.503.380 | 1.145.875 | 21.162.431 | 56.989.636 | 538.974 | 995.656 | 445.428 | 303.524 |
| Stocuri | — | — | — | — | 102.854 | 235.509 | 235.509 | 235.497 | 235.497 | 235.497 | 102.902 | 102.853 | 703.956 | 11 | 148 |
| Creanțe | 302.533.428 | 1.477.373 | 1.513.274 | 1.567.706 | 1.630.250 | 1.561.000 | 1.876.687 | 2.266.475 | 909.293 | 20.914.706 | 56.912.137 | 429.798 | 273.212 | 24.891 | 663 |
| Casa și conturi la bănci | 16.536.136 | 233.938 | 97.496 | 2.090 | 31.939 | 9.726 | 1.021 | 1.408 | 1.085 | 12.228 | -25.403 | 6.323 | 18.488 | 420.526 | 302.713 |
| Cheltuieli în avans | 2.528 | 2.864 | 2.750 | 1.733 | 1.453 | 2.201 | 851 | 1.325 | 3.189 | 1.347 | — | — | 0 | — | — |
| Datorii | 255.954.791 | 94.113.706 | 94.046.355 | 93.978.895 | 94.001.556 | 92.846.637 | 91.417.664 | 89.636.542 | 89.424.568 | 105.725.343 | 140.855.600 | 107.272.847 | 99.542.907 | 99.131.384 | 99.150.245 |
| Provizioane | — | — | 3.395 | 7.670 | 6.315 | 3.206 | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — |
| Capitaluri proprii | 238.761.531 | 83.303.815 | 83.191.851 | 83.204.729 | 83.313.873 | 84.530.613 | 86.189.450 | 88.362.681 | 93.162.461 | 96.893.104 | 77.887.135 | 605.948 | 497.512 | 314.044 | 153.889 |
| Capital subscris vărsat | 76.001.000 | 76.001.000 | 76.001.000 | 76.001.000 | 76.001.000 | 76.001.000 | 76.001.000 | 76.001.000 | 76.001.000 | 56.001.000 | 56.001.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 13.03.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CALIHORY COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J2006019392400 |
| EUID | ROONRC.J2006019392400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-11-29 |
| Sediu social | Int. Catedrei, 4, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT CATEDREI, NR.4, ET.4, AP.4 |
| Telefon | 3186739 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRISOHNE SRL | aceeași clădire |
| ALEF INVESTITII SRL | aceeași clădire |
| AQOPA SRL | aceeași clădire |
| BARBA ROJA TATTOO S.R.L. | aceeași clădire |
| CEYLON ENTERTAINMENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CEYLON GROCERY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CEYLON KOTTU HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| CEYLUME S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTMAN REAL ESTATE S.R.L. | aceeași clădire |
| DOGO INVESTMENTS SRL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EDUCATIE POZITIVA S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRONIC WASTE MANAGEMENT LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2025 |
| 7022 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25