LASIMAR TDF SRL
CUI 19259244 · J2006000898399
LASIMAR TDF SRL are CUI 19259244, nr. de înregistrare J2006000898399, înmatriculată pe 29.11.2006. Sediul social e în Loc. Panciu, Oraş Panciu, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4776. În 2025: cifră de afaceri 1.772.527 lei, profit net 177.535 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,8 mil lei · mediana 199 mii lei | 892% din mediană |
| Profit net | 178 mii lei · mediana 3 mii lei | de 63× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 10% · mediana 1.6% | 625% din mediană |
| Cifră pe salariat | 443 mii lei · mediana 224 mii lei | 198% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.772.527 | 1.705.955 | 2.157.530 | 1.823.797 | 1.824.694 | 1.455.449 | 1.209.449 | 1.053.026 | 972.437 | 834.938 | 561.003 | 177.434 | 122.598 | 102.926 | 76.942 |
| Venituri totale | 1.798.142 | 1.706.433 | 2.199.236 | 1.864.884 | 1.852.078 | 1.480.562 | 1.223.227 | 1.071.425 | 1.002.832 | 857.673 | 577.721 | 182.735 | 125.630 | 103.938 | 76.942 |
| Cheltuieli totale | 1.586.791 | 1.494.556 | 1.862.635 | 1.571.588 | 1.562.940 | 1.328.023 | 1.049.870 | 931.223 | 871.278 | 741.680 | 501.409 | 159.321 | 108.082 | 90.068 | 62.321 |
| Profit / pierdere brută | 211.351 | 211.877 | 336.601 | 293.296 | 289.138 | 152.539 | 173.357 | 140.202 | 131.554 | 115.993 | 76.312 | 23.414 | 17.548 | 13.870 | 14.621 |
| Profit / pierdere netă | 177.535 | 166.493 | 314.597 | 274.647 | 270.618 | 137.733 | 161.178 | 129.488 | 121.545 | 97.434 | 64.094 | 17.930 | 13.780 | 11.646 | 12.268 |
| Active imobilizate | 30.629 | 31.510 | 32.391 | 35.496 | 38.951 | 42.405 | 37.727 | 35.532 | 34.741 | 28.672 | 29.297 | 29.557 | 29.557 | 29.557 | — |
| Active circulante | 629.863 | 642.567 | 851.896 | 923.160 | 874.915 | 578.839 | 463.017 | 318.743 | 357.306 | 207.700 | 136.221 | 40.792 | 21.622 | 25.624 | 25.753 |
| Stocuri | 529.789 | 465.102 | 561.260 | 652.939 | 556.982 | 402.031 | 269.887 | 159.630 | 207.882 | 104.047 | 56.161 | 22.273 | 14.085 | 20.833 | 16.048 |
| Creanțe | 35.171 | 31.675 | 37.395 | 49.213 | 305.252 | 161.848 | 191.675 | 158.277 | 144.288 | 32.315 | 78.084 | 17.500 | — | — | 9.705 |
| Casa și conturi la bănci | 64.903 | 145.790 | 253.241 | 221.008 | 12.681 | 14.960 | 1.455 | 836 | 5.136 | 71.338 | 1.976 | 1.019 | 7.537 | 4.791 | — |
| Datorii | 482.559 | 434.790 | 485.406 | 574.372 | 534.229 | 375.224 | 232.458 | 122.956 | 184.953 | 87.665 | 50.245 | 19.170 | 0 | 17.782 | 0 |
| Capitaluri proprii | 177.933 | 239.287 | 398.881 | 384.284 | 379.637 | 246.020 | 268.286 | 231.319 | 207.094 | 148.707 | 115.273 | 51.179 | 51.179 | 37.399 | 25.753 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu |
| CAEN principal | 4776 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LASIMAR TDF SRL |
| Nr. reg. com. | J2006000898399 |
| EUID | ROONRC.J2006000898399 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-11-29 |
| Sediu social | Aleea Griviţa, 70, Cartier Satu Nou, Orş. Panciu, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, ORŞ. PANCIU, ALEEA GRIVIŢA, NR.70, CARTIER SATU NOU |
| Telefon | 0237235255 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALB ARTPAPIRUS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALBUŞTEANU BRAD SRL | aceeași clădire |
| COS DEZINCLEAN SRL | aceeași clădire |
| TEOFLY WELLNESS S.R.L. | 206 m |
| ANGICIORNI SALON S.R.L. | 381 m |
| ULIAN NICUMAR S.R.L. | 381 m |
| CASO CONSTRUCT S.R.L. | 1.064 m |
| NILATAC EDIL S.R.L. | 1.064 m |
| TREEBOTICS S.R.L. | 1.064 m |
| ALTEX PROD SRL | 1.706 m |
| DARSTEFUELS S.R.L. | 1.706 m |
| IULY SMART DESIGN S.R.L. | 1.706 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4781 | 2015 – 2025 |
| 4776 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vrancea
| 1444990 | ALEXANDER'S SRL |
| 7442875 | F & L LORD COM SRL |
| 8807139 | V.M. VALY MIXTCOM SRL |
| 10779936 | LENAFLOR SRL |
| 12778279 | LOREDO SRL |
| 13712140 | GENUSI 2001 SRL |
| 15165970 | ARBO SIMON SRL |
| 16096584 | SLIK INFORMATICA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25