HAJNAL CSILLAG SRL
CUI 19299028 · J2006001077197
HAJNAL CSILLAG SRL are CUI 19299028, nr. de înregistrare J2006001077197, înmatriculată pe 04.12.2006. Sediul social e în Sat Tibod, Comuna Dealu, jud. Harghita. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5590. În 2025: cifră de afaceri 447.934 lei, profit net 87.908 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 448 mii lei · mediana 166 mii lei | 270% din mediană |
| Profit net | 88 mii lei · mediana 1 mii lei | de 68× mediana |
| Salariați | 5 · mediana 2 | 250% din mediană |
| Marjă netă | 19.6% · mediana 1% | de 20× mediana |
| Cifră pe salariat | 90 mii lei · mediana 131 mii lei | 68% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 447.934 | 300.309 | 389.538 | 344.112 | 109.164 | 25.917 | 229.407 | 209.061 | 117.749 | 151.132 | 93.340 | 53.037 | 45.813 | 57.187 | 55.857 |
| Venituri totale | 473.905 | 322.084 | 414.012 | 366.101 | 121.301 | 25.917 | 229.420 | 209.061 | 119.501 | 151.379 | 93.340 | 53.037 | 45.813 | 57.187 | 55.857 |
| Cheltuieli totale | 372.820 | 335.138 | 252.371 | 233.293 | 87.356 | 56.687 | 152.646 | 103.909 | 115.273 | 103.197 | 77.977 | 46.805 | 53.203 | 48.913 | 65.549 |
| Profit / pierdere brută | 101.085 | -13.054 | 161.641 | 132.808 | 33.945 | -30.770 | 76.774 | 105.152 | 4.228 | 48.182 | 15.363 | 6.232 | -7.390 | 8.274 | -9.692 |
| Profit / pierdere netă | 87.908 | -20.664 | 158.306 | 129.866 | 32.853 | -31.029 | 74.480 | 103.061 | 3.035 | 46.668 | 12.561 | 4.641 | -8.765 | 6.559 | -11.367 |
| Active imobilizate | 72.381 | 93.452 | 114.853 | 135.776 | 156.976 | 38.504 | 38.926 | 39.347 | 36.250 | 23.606 | 25.963 | 35.267 | 34.708 | 37.821 | 40.434 |
| Active circulante | 108.863 | 267.437 | 295.206 | 122.668 | 68.783 | 30.147 | 65.621 | 94.503 | 3.619 | 50.943 | 5.273 | 2.161 | 1.830 | 1.040 | 1.161 |
| Stocuri | 169 | — | 9.412 | 2.043 | — | 2.039 | 4.908 | — | 803 | 2.087 | 797 | 0 | — | 553 | — |
| Creanțe | 2.544 | 101 | 3.000 | 150 | 16.000 | 16.000 | 16.000 | — | — | — | — | 0 | 1.631 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 106.150 | 267.336 | 282.794 | 120.475 | 52.783 | 12.108 | 44.713 | 94.503 | 2.816 | 48.856 | 4.476 | 2.161 | 199 | 487 | 1.161 |
| Datorii | 33.274 | 9.077 | 16.805 | 2.717 | 2.816 | 0 | 4.867 | 2.554 | 11.634 | 2.681 | 6.036 | 24.789 | 28.541 | 22.098 | 31.392 |
| Venituri în avans | 34.862 | 59.104 | 79.882 | 100.661 | 121.439 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 113.108 | 292.708 | 313.372 | 155.066 | 101.504 | 68.651 | 99.680 | 131.296 | 28.235 | 71.868 | 25.200 | 12.639 | 7.997 | 16.763 | 10.203 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.12.2006 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc |
| CAEN principal | 5590 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HAJNAL CSILLAG SRL |
| Nr. reg. com. | J2006001077197 |
| EUID | ROONRC.J2006001077197 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-12-04 |
| Sediu social | , 22, Sat Tibod Com. Dealu, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, SAT TIBOD COM. DEALU, , NR.22 |
| Telefon | 0722346774 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5590 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 14729345 | UMBRIDAE SRL inactiv |
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Harghita
| 495503 | SILMAG SRL |
| 507187 | COMAREN SRL |
| 515309 | SZEKI SRL |
| 523972 | COMBO SRL |
| 2451449 | KOZIMPEX SRL |
| 3715620 | LASCOM SRL |
| 4075308 | TRANSPOLIACT SRL |
| 4076443 | COMFIX FARKAS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25