CONTAB COMPANY SRL
CUI 19408150 · J2006020080406
CONTAB COMPANY SRL are CUI 19408150, nr. de înregistrare J2006020080406, înmatriculată pe 07.12.2006. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 49.250 lei, profit net 19.815 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 49 mii lei · mediana 172 mii lei | 29% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 31 mii lei | 63% din mediană |
| Marjă netă | 40.2% · mediana 23.6% | 170% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 49.250 | 47.600 | 64.034 | 81.064 | 79.883 | 80.771 | 71.948 | 70.323 | 72.911 | 75.588 | 84.017 | 84.324 | 82.194 | 87.361 | 86.000 |
| Venituri totale | 49.362 | 47.602 | 64.034 | 81.064 | 79.883 | 80.771 | 71.948 | 70.323 | 72.911 | 76.088 | 84.017 | 84.374 | 88.694 | 87.366 | 86.000 |
| Cheltuieli totale | 24.996 | 27.291 | 31.250 | 65.011 | 54.644 | 46.439 | 51.146 | 33.633 | 55.424 | 58.174 | 31.114 | 18.059 | 30.212 | 28.621 | 29.894 |
| Profit / pierdere brută | 24.366 | 20.311 | 32.784 | 16.053 | 25.239 | 34.332 | 20.802 | 36.690 | 17.487 | 17.914 | 52.903 | 66.315 | 58.482 | 58.745 | 56.106 |
| Profit / pierdere netă | 19.815 | 16.588 | 27.362 | 15.024 | 24.440 | 33.565 | 20.083 | 35.982 | 16.695 | 16.392 | 50.383 | 63.784 | 55.821 | 56.125 | 53.526 |
| Active imobilizate | 3.847 | 521 | 110 | 465 | 853 | 510 | 610 | 750 | 79 | — | — | — | — | 12.028 | 19.664 |
| Active circulante | 41.542 | 38.365 | 39.800 | 29.505 | 29.614 | 170.639 | 138.463 | 117.217 | 109.338 | 217.721 | 358.855 | 307.407 | 243.631 | 181.436 | 125.600 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 270 |
| Creanțe | 31.870 | 17.550 | 17.550 | 16.217 | 13.017 | 8.556 | 2.394 | 7.467 | 232 | 1.000 | — | 450 | 2.200 | 3.211 | 2.011 |
| Casa și conturi la bănci | 9.672 | 20.815 | 22.250 | 13.288 | 16.597 | 162.083 | 136.069 | 109.750 | 109.106 | 216.721 | 358.855 | 306.957 | 241.431 | 178.225 | 123.319 |
| Cheltuieli în avans | 594 | 104 | 104 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 22.816 | 7.647 | 5.368 | 11.594 | 2.675 | 678 | 2.167 | 1.144 | 4.681 | 1.680 | 1.466 | 401 | 409 | 6.063 | 13.988 |
| Capitaluri proprii | 23.167 | 31.343 | 34.646 | 18.376 | 27.792 | 170.471 | 136.906 | 116.823 | 104.736 | 216.041 | 357.389 | 307.006 | 243.222 | 187.401 | 131.276 |
| Capital subscris vărsat | 460 | 460 | 460 | 460 | 460 | 460 | 460 | 460 | 460 | 460 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.12.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTAB COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J2006020080406 |
| EUID | ROONRC.J2006020080406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-12-07 |
| Sediu social | Bld. Ghencea, 28, CAMERA 1, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD GHENCEA, NR.28, CAMERA 1, BL.C87, SC.B, ET.4, AP.42 |
| Telefon | 0726838032 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX TALPIGA ART S.R.L. | aceeași clădire |
| AMPO COM SRL | aceeași clădire |
| BEAUTYLAB BY ARY S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESS PULSE SRL | aceeași clădire |
| CASA CALIOPY SRL | aceeași clădire |
| DAN-CONT EXPERT SRL | aceeași clădire |
| DAN-CONT PROFESSIONAL SRL | aceeași clădire |
| DAV CONCEPT VISION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECO-REK. ACTUAL S.R.L. | aceeași clădire |
| IANI SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| LUNGUMCR SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| MDA FACILITY REAL ESTATE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (23)
Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08