YURTA S.R.L.
CUI 19503240 · J2006003967355
YURTA S.R.L. are CUI 19503240, nr. de înregistrare J2006003967355, înmatriculată pe 08.12.2006. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 6.350 lei, pierdere netă 21.151 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 172 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | -21 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -333.1% · mediana 23.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.350 | 48.760 | 15.800 | 88.576 | 20.604 | 20.383 | 6.404 | 38.267 | 75.872 | 44.217 | 22.309 | 19.952 | 44.064 | 26.169 | 16.704 |
| Venituri totale | 8.489 | 49.794 | 23.817 | 88.576 | 20.604 | 20.383 | 6.404 | 38.267 | 75.872 | 44.217 | 22.309 | 19.952 | 44.078 | 26.188 | 16.710 |
| Cheltuieli totale | 29.640 | 26.370 | 35.929 | 28.879 | 20.096 | 9.833 | 17.984 | 28.633 | 27.303 | 27.262 | 15.467 | 21.126 | 28.375 | 22.447 | 27.069 |
| Profit / pierdere brută | -21.151 | 23.424 | -12.112 | 59.697 | 508 | 10.550 | -11.580 | 9.634 | 48.569 | 16.955 | 6.842 | -1.174 | 15.703 | 3.741 | -10.359 |
| Profit / pierdere netă | -21.151 | 18.592 | -12.112 | 57.103 | -110 | 9.999 | -11.773 | 8.486 | 46.292 | 15.630 | 6.173 | -1.772 | 14.381 | 2.775 | -10.359 |
| Active imobilizate | 5.505 | 3.504 | 5.978 | 8.451 | — | — | — | — | — | — | 476 | 476 | 476 | 476 | 6.023 |
| Active circulante | 5.629 | 30.674 | 7.668 | 49.832 | 7.535 | 7.583 | 4.193 | 8.966 | 47.918 | 33.985 | 16.912 | 10.781 | 22.035 | 9.566 | 5.274 |
| Creanțe | 145 | — | 1.824 | 31.110 | — | 64 | 64 | — | — | — | 37 | 10 | 56 | 747 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 5.484 | 30.674 | 5.844 | 18.722 | 7.535 | 7.519 | 4.129 | 8.966 | 47.918 | 33.985 | 16.875 | 10.771 | 21.979 | 8.819 | 5.074 |
| Cheltuieli în avans | 1.717 | 1.647 | 1.764 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.050 | 2.873 | 1.050 | 700 | 512 | 450 | 7.060 | 60 | 1.206 | 18.135 | 997 | 1.039 | 997 | 2.909 | 6.939 |
| Capitaluri proprii | 11.801 | 32.952 | 14.360 | 57.583 | 7.023 | 7.133 | -2.867 | 8.906 | 46.712 | 15.850 | 16.391 | 10.218 | 21.514 | 7.133 | 4.358 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.12.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | YURTA SRL |
| Nr. reg. com. | J35/3967/2006 |
| EUID | ROONRC.J2006003967355 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-12-08 |
| Sediu social | Cal. Şagului, 38, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. ŞAGULUI, NR.38, ET.7, AP.32 |
| Telefon | 0721042865 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIRCEANU SRL | aceeași clădire |
| COMPANY TRANS ALBERT SRL inactiv | 22 m |
| PAULDOR S.R.L. | 22 m |
| TECH TRANSILVANIA S.R.L.-D. | 22 m |
| VOLUME NINE S.R.L. | 22 m |
| CREDIT SUPPORT SRL | 23 m |
| PERFECT SUPPORT S.R.L. | 23 m |
| ZASS PROTEUS REAL ESTATE SRL | 23 m |
| MILA STORE SRL | 46 m |
| NOVUM TEHNICA DESIGN S.R.L. | 46 m |
| PUNTOZERO SRL inactiv | 46 m |
| A & G CIFA CONSTRUCTOR SRL inactiv | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 1806551 | ELECTROBOBINAJ MANAILA SRL |
| 8671095 | PASMIFLOR COMPANY S.R.L. |
| 16705067 | RAIMOND STYLE SRL |
| 17543974 | GOGGLE S.R.L. |
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Timiş
| 1809604 | GEOMAR SRL |
| 1810676 | SCHAR SRL |
| 1812022 | MECATRON SRL |
| 1814503 | EXPERT SRL |
| 1816750 | UNICONSPROIECT SRL |
| 1820831 | CHRISTIAN SRL |
| 1821225 | DACOR SRL |
| 1823358 | INFRAPROIECT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-11-08