CARO MAR SRL
CUI 1970014 · J1991002035228
CARO MAR SRL are CUI 1970014, nr. de înregistrare J1991002035228, înmatriculată pe 18.11.1991. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 191.399 lei, profit net 133.286 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 191 mii lei · mediana 199 mii lei | 96% din mediană |
| Profit net | 133 mii lei · mediana 3 mii lei | de 47× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 69.6% · mediana 1.6% | de 44× mediana |
| Cifră pe salariat | 191 mii lei · mediana 224 mii lei | 86% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 191.399 | 226.824 | 191.404 | 149.304 | 280.666 | 314.384 | 315.125 | 333.076 | 315.125 | 313.146 | 236.563 | 142.014 | 152.980 | 181.083 |
| Venituri totale | 191.434 | 226.824 | 191.404 | 153.818 | 292.081 | 635.448 | 315.125 | 333.076 | 315.125 | 313.146 | 236.563 | 142.014 | 152.980 | 181.083 |
| Cheltuieli totale | 58.148 | 226.623 | 186.374 | 140.276 | 52.864 | 304.546 | 305.976 | 302.408 | 306.558 | 326.224 | 235.541 | 153.432 | 144.943 | 188.104 |
| Profit / pierdere brută | 133.286 | 201 | 5.030 | 13.542 | 239.217 | 330.902 | 9.149 | 30.668 | 8.567 | -13.078 | 1.022 | -11.418 | 8.037 | -7.021 |
| Profit / pierdere netă | 133.286 | 201 | 5.030 | 9.028 | 236.357 | 329.472 | 5.449 | 25.318 | 8.567 | -13.344 | 1.022 | -11.418 | 8.037 | -7.021 |
| Active imobilizate | 134.986 | 134.986 | 134.986 | 134.986 | 134.986 | 134.986 | 127.808 | 127.808 | 126.848 | 126.848 | 122.548 | 122.548 | 122.148 | 118.977 |
| Active circulante | 268.248 | 140.823 | 71.120 | 78.675 | 798.481 | 570.692 | 499.747 | 323.691 | 190.857 | 287.724 | 34.686 | 214.976 | 137.171 | 26.721 |
| Stocuri | 219.493 | 56.038 | 51.426 | 66.712 | 587.347 | 371.527 | 319.013 | 169.551 | 144.519 | 242.188 | 7.128 | 94.058 | 36.680 | 20.399 |
| Creanțe | 42.697 | 81.709 | 18.802 | 9.644 | 210.102 | 197.629 | 180.725 | 154.121 | 46.308 | 45.526 | 27.452 | 120.650 | 99.637 | 5.541 |
| Casa și conturi la bănci | 6.058 | 3.076 | 892 | 2.319 | 1.032 | 1.536 | 9 | 19 | 30 | 10 | 106 | 268 | 854 | 781 |
| Cheltuieli în avans | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 2.643 | 2.643 | — | — | — | 0 |
| Datorii | 116.880 | 130.775 | 63.673 | 48.646 | 803.778 | 492.414 | 738.314 | 462.703 | 357.828 | 330.583 | 193.211 | 374.523 | 331.982 | 178.761 |
| Provizioane | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | -145.326 | 28.193 |
| Capitaluri proprii | 286.354 | 145.034 | 142.433 | 165.015 | 129.689 | 213.264 | -110.759 | -11.204 | -37.480 | 86.632 | -35.977 | -36.999 | 72.663 | -61.256 |
| Capital subscris vărsat | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 | 1.404 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARO MAR SRL |
| Nr. reg. com. | J1991002035228 |
| EUID | ROONRC.J1991002035228 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-11-18 |
| Sediu social | Pţa. Voievozilor, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, PŢA. VOIEVOZILOR, BL.X6 |
| Telefon | 0232257873 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCESEU CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AL-BOG MARION SRL | aceeași clădire |
| GAMISA MED SRL inactiv | aceeași clădire |
| LARA FARM SRL | aceeași clădire |
| MIAPA SRL | aceeași clădire |
| PARADIS SRL | aceeași clădire |
| RO.CO.MI. PANIF SRL inactiv | aceeași clădire |
| URANUS SRL | aceeași clădire |
| ADRIANA PASTICCERIA ITALIANA SRL inactiv | 22 m |
| CEZARIS COMPANY SRL | 22 m |
| I.Q. PLUS SERV SRL inactiv | 22 m |
| NUTRITION 4 YOU S.R.L. inactiv | 22 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Iaşi
| 1935394 | NAFI SRL |
| 1935432 | COMSAT TOPILE SRL |
| 1935440 | TOMA & CO SNC |
| 1935491 | PESCARUL AMATOR SRL |
| 1935599 | IANA SRL |
| 1935688 | FAMILIA SRL |
| 1935734 | STEF VIITORUL SRL |
| 1936616 | TIMEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25