NICFLOR S.R.L.
CUI 198430 · J03/2321/1992
NICFLOR S.R.L. are CUI 198430, nr. de înregistrare J03/2321/1992, înmatriculată pe 20.07.1992. Sediul social e în Oraş Ştefăneşti, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 7.646 lei, pierdere netă 10.623 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8 mii lei · mediana 199 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | -11 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -138.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.646 | 73.660 | 46.636 | 55.341 | 62.554 | 53.275 | 83.542 | 76.260 | 61.956 | 55.879 | 84.445 | 95.097 | 47.463 | 208.836 | 231.169 |
| Venituri totale | 7.646 | 73.592 | 46.636 | 55.341 | 62.554 | 53.275 | 83.542 | 76.260 | 61.956 | 55.879 | 84.445 | 95.098 | 47.463 | 210.840 | 232.156 |
| Cheltuieli totale | 18.269 | 45.007 | 38.612 | 61.020 | 78.924 | 79.483 | 116.878 | 125.217 | 115.311 | 84.274 | 112.681 | 106.844 | 70.833 | 214.923 | 244.333 |
| Profit / pierdere brută | -10.623 | 28.585 | 8.024 | -5.679 | -16.370 | -26.208 | -33.336 | -48.957 | -53.355 | -28.395 | -28.236 | -11.746 | -23.370 | -4.083 | -12.177 |
| Profit / pierdere netă | -10.623 | 25.149 | 6.614 | -7.043 | -17.671 | -26.870 | -34.168 | -49.720 | -53.991 | -28.843 | -30.659 | -14.585 | -24.675 | -4.083 | -12.177 |
| Active imobilizate | 54.289 | 56.477 | 58.665 | 60.852 | 63.039 | 65.227 | 66.826 | 54.400 | 57.092 | 61.980 | 64.984 | 68.423 | 71.862 | 73.824 | 78.234 |
| Active circulante | 178.523 | 169.942 | 168.141 | 143.683 | 158.348 | 155.709 | 158.829 | 147.561 | 154.139 | 130.700 | 112.893 | 100.420 | 92.366 | 60.315 | 128.386 |
| Stocuri | 111.675 | 110.537 | 108.345 | 108.229 | 121.944 | 124.547 | 132.777 | 129.624 | 136.392 | 116.519 | 103.553 | 95.138 | 89.059 | 58.986 | 116.319 |
| Creanțe | 66.848 | 59.405 | 38.007 | 35.454 | 34.209 | 24.730 | 23.747 | 17.937 | 17.744 | 13.916 | 9.337 | 4.419 | 3.219 | 1.276 | 9.682 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | 21.789 | 0 | 2.195 | 6.432 | 2.305 | 0 | 3 | 265 | 3 | 863 | 88 | 53 | 2.385 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.216 | 2.216 | 2.216 | 2.216 | — | — |
| Datorii | 494.077 | 477.061 | 515.761 | 500.103 | 512.262 | 494.140 | 471.989 | 414.127 | 373.272 | 304.524 | 260.878 | 221.185 | 201.985 | 145.004 | 213.403 |
| Capitaluri proprii | -261.265 | -250.642 | -288.955 | -295.568 | -290.875 | -273.204 | -246.334 | -212.166 | -162.041 | -109.628 | -80.785 | -50.126 | -35.541 | -10.865 | -6.783 |
| Capital subscris vărsat | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 | 545 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NICFLOR SRL |
| Nr. reg. com. | J03/2321/1992 |
| EUID | ROONRC.J03/2321/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-07-20 |
| Sediu social | Sat VALEA MARE, Sat Ştefăneşti Orş. Ştefăneşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, SAT ŞTEFĂNEŞTI ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, SAT VALEA MARE |
| Telefon | 048265997 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Argeş
| 130590 | IMPERAGENT SRL |
| 130639 | RELY COM SRL |
| 130868 | MALICO SRL |
| 131880 | RADIO-TAXI SRL |
| 131995 | MICRO-STAR SRL |
| 132320 | ALL SRL |
| 132443 | TESCONFAL M SRL |
| 132478 | GIM-TIN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25