CERBUL SRL
CUI 1989599 · J22/816/1991 · dizolvare
CERBUL SRL are CUI 1989599, nr. de înregistrare J22/816/1991, înmatriculată pe 17.06.1991. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5021. În 2020: cifră de afaceri 825 lei, pierdere netă 400 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 5 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 825 | 1.967 | 1.562 | 586 | 1.503 | 1.733 | 472 | 2.153 | 3.661 | 3.522 |
| Venituri totale | 0 | 825 | 1.967 | 1.562 | 586 | 1.503 | 1.733 | 472 | 2.153 | 3.661 | 3.522 |
| Cheltuieli totale | — | 1.200 | 1.298 | 1.042 | 616 | 126 | 538 | 3.380 | 14.238 | 3.376 | 6.838 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -375 | 669 | 520 | -30 | 1.377 | 1.195 | -2.908 | -12.085 | 285 | -3.316 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -400 | 610 | 473 | -46 | 1.332 | 1.143 | -2.969 | -12.150 | 239 | -3.316 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.765 | 2.765 |
| Active circulante | 48 | 186 | 620 | 573 | 82 | 128 | 1.848 | 53 | 2.138 | 11.553 | 11.268 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.718 | 11.268 |
| Casa și conturi la bănci | 48 | 186 | 620 | 573 | 82 | 128 | 1.848 | 53 | 2.138 | 835 | — |
| Datorii | 24.941 | 25.566 | 25.600 | 26.163 | 26.145 | 26.145 | 29.197 | 28.545 | 27.661 | 27.691 | 27.645 |
| Capitaluri proprii | -24.893 | -25.380 | -24.980 | -25.590 | -26.063 | -26.017 | -27.349 | -28.492 | -25.523 | -13.373 | -13.612 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.06.1991 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 5021 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CERBUL SRL |
| Nr. reg. com. | J22/816/1991 |
| EUID | ROONRC.J22/816/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-06-17 |
| Sediu social | Şos. Tudor Neculai, 56B, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. TUDOR NECULAI, NR.56B |
| Telefon | 226141 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & C ELECTRIC GRUP SRL | aceeași clădire |
| ACERBIS LOGISTICS SRL | aceeași clădire |
| AFTENE IULIAN IT S.R.L. | aceeași clădire |
| AMALIS AUTO FLEET S.R.L. | aceeași clădire |
| AMIGURUMI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANA TIERE ARTZ SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTOSIMA SERV INVESTMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| B & B GRAND CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| BGS ALTERNATIV SERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIO FOTONICA SRL | aceeași clădire |
| CAPŞA LAURA IT S.R.L. | aceeași clădire |
| CARBITS SOFTWARE PRODUCTION SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25