Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NEO IMPULS S.R.L.

CUI 1990488 · J22/1746/1991

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NEO IMPULS S.R.L. are CUI 1990488, nr. de înregistrare J22/1746/1991, înmatriculată pe 01.10.1991. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2013: cifră de afaceri 9.334 lei, pierdere netă 1.924 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2013)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 62% față de anul anterior
+1 Activă de 35 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 9 mii lei · mediana 198 mii lei 5% din mediană
Profit net -2 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană
Marjă netă -20.6% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 272.135 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 9 mii lei
2011: 13 mii lei 112012: 25 mii lei 122013: 9 mii lei 13
Profit net -2 mii lei
2011: -20 mii lei 112012: -6 mii lei 122013: -2 mii lei 13
Salariați 0
2011: 1 112013: 0 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cifra de afaceri netă9.33424.69612.749
Venituri totale9.33424.69612.761
Cheltuieli totale10.96530.90333.138
Profit / pierdere brută-1.631-6.207-20.377
Profit / pierdere netă-1.924-6.207-20.377
Active imobilizate105.62984.22189.433
Active circulante27.65720.01419.030
Stocuri24.68917.29717.338
Creanțe1.3602651.285
Casa și conturi la bănci1.6082.452407
Datorii352.973343.406341.568
Capitaluri proprii-219.687-239.171-233.105
Capital subscris vărsat640640640
Număr mediu de salariați0—1

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 01.10.1991
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
CAEN principal4771
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNEO IMPULS SRL
Nr. reg. com.J22/1746/1991
EUIDROONRC.J22/1746/1991
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1991-10-01
Sediu socialStr. Tabacului, 1, Mun. Iaşi, IAŞI
Domiciliu fiscalJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TABACULUI, NR.1, BL.254, SC.TR, ET.P
Telefon426974
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
COF'FEESTIC CORNER S.R.L. aceeași clădire
CONCEPT TIBIS S.R.L. aceeași clădire
DENNA LABS S.R.L. aceeași clădire
ELLISIUM CENTER S.R.L. aceeași clădire
FĂGET 70 SRL aceeași clădire
ISSUES CONSULTING S.R.L. aceeași clădire
NEW MAN VISION S.R.L. aceeași clădire
PRISCOM POST SERVICES S.R.L. inactiv aceeași clădire
ROYAL GARAGE S.R.L. inactiv aceeași clădire
ROYAL-MV SRL aceeași clădire
TATTOO JULYANO SRL inactiv aceeași clădire
VASIMON UNIC SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47712011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (6)

1964420 ROMARIO SRL
23108703 EL-CONSTRUCT CENTER SRL
25664020 TATTOO JULYANO S.R.L. inactiv
27637464 CONSTANTINESCU CRISTINEL-PETRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
27896566 PLĂVĂNESCU FATIMA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (4)

4751476547714772

Alte firme din Iaşi

1956346 COMVIDRA SRL
1961164 MONALISA SRL
1967841 GEO ETA SRL
1970294 INTERCOMP SRL
1991262 MARGOT SRL
1997257 DON LIA SRL
4413310 MUDIR SRL
5268170 OTIOLA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12