Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MAGIC TUNING S.R.L.

CUI 19939461 · J32/1921/2006

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MAGIC TUNING S.R.L. are CUI 19939461, nr. de înregistrare J32/1921/2006, înmatriculată pe 15.12.2006. Sediul social e în Sat Poiana Sibiului, Comuna Poiana Sibiului, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4671. În 2017: cifră de afaceri 89.007 lei, profit net 34.148 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 20 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 89 mii lei · mediana 199 mii lei 45% din mediană
Profit net 34 mii lei · mediana 3 mii lei de 12× mediana
Marjă netă 38.4% · mediana 1.6% de 24× mediana

Comparat cu 270.667 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 89 mii lei
2011: 392 mii lei 112012: 339 mii lei 122017: 89 mii lei 17
Profit net 34 mii lei
2011: 7 mii lei 112012: 8 mii lei 122017: 34 mii lei 17
Salariați 1
2011: 1 11
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201720122011
Cifra de afaceri netă89.007339.251392.310
Venituri totale89.149339.252392.310
Cheltuieli totale52.330330.043384.156
Profit / pierdere brută36.8199.2098.154
Profit / pierdere netă34.1487.6756.691
Active circulante237.420231.856241.937
Stocuri67.75562.31374.169
Creanțe169.227169.977143.022
Casa și conturi la bănci438-43424.746
Datorii86.337147.784165.539
Capitaluri proprii151.08384.07276.398
Capital subscris vărsat400400400
Număr mediu de salariați——1

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 15.12.2006
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Sălişte
CAEN principal4671
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMAGIC TUNING SRL
Nr. reg. com.J32/1921/2006
EUIDROONRC.J32/1921/2006
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2006-12-15
Sediu socialStr. VALITEI, 117, Sat Poiana Sibiului Com. Poiana Sibiului, SIBIU
Domiciliu fiscalJUD. SIBIU, SAT POIANA SIBIULUI COM. POIANA SIBIULUI, STR. VALITEI, NR.117
Telefon0269219816
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47302011 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

15662227 LOY SRL

CAEN autorizat (4)

4531467147914799

Alte firme din Sibiu

6861387 OIL COM SRL
15495650 REMARK GROUP SRL
23745927 TRAKIA AUTO SRL
24995700 TRANS VAL SRL
28090631 ARAL E.U. SRL
30452717 GD BUSINESS SRL
32531981 TINADI UTIL SRL
32896317 ZIUKO SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25